Vstříc budoucnosti bez obav?

Koná se 21. 11. 2018 v Jugoslávská 128, 613 00 Brno

Informace o semináři

Poslední seminář z cyklu “Aby Vám finance rostly, ale ne přes hlavu”.

Víte, proč je důležité myslet na spoření včas? Je možné se stát milionářem s pravidelnou investicí 500 Kč měsíčně? Na co je důležité myslet a čeho se vyvarovat při volbě nejvhodnější investice? Jak se připravit na důchod bez pomoci státu? 

To a mnohem více se dozvíte na našem semináři věnovanému investicím a důležitosti včasného spoření. Podíváme se na význam kouzelného spojení “finanční nezávislost”. Všichni jí můžeme dosáhnout, když… Na praktických ukázkách si každý vypočteme, co by bylo zapotřebí, abychom kýžené finanční nezávislosti dosáhli. Na semináři získáme také přehled o možnostech vhodné investice pro každého z nás.

Přijďte k nám dne 21. 11. 2018 v 18 hodin a nebudete litovat. Seminář se koná ve školící místnosti na Jugoslávské ulici 128 v Brně.

Cena semináře je 500 Kč. Pro klienty OK Trust platí zvýhodněná cena 200 Kč. Pro studenty při předložení karty ISIC či dokladu o studiu platí cena 250 Kč.

Využijte naší akce na všechny semináře z celého cyklu 3+1 zdarma a přihlašte se na všechny naše semináře za zvýhodněnou cenu 1 500 Kč (běžná cena pro veřejnost), 600 Kč (pro klienty společnosti OK Trust), 750 Kč (pro studenty).

Seminářem Vás provedou naši zkušení lektoři Mgr. Ivan Remeš a Marek Musil.

 

PŘIHLÁSIT SE NA SEMINÁŘ MŮŽETE ZDE

Recenze

Recenze nebyla doposud přidána

Přihlášení na kurz
    [wpgdprc "Odesláním zprávy přes kontaktní formulář souhlasíte s uchováním a zpracováním Vámi uvedených osobních údajů za účelem registrace na náš seminář."]