FINANČNÍ PLÁN

Dáváme financím smysl

Finanční plán slouží jako mapa k Vašim finančním cílům. Jak velká by měla být dostatečná rezerva? Využíváte dostupné finanční produkty efektivně? Máte dostatečně zabezpečena všechna rizika ohrožující Váš příjem a majetek? Potřebujete optimalizovat Váš rodinný rozpočet? Nejen těmto otázkám se věnujeme v našem finančním plánu.

CESTA K VYSNĚNÉMU DOMOVU

AŤ VÁM ANI KORUNA NEUTEČE

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM

K čemu slouží finanční plán?

Stanovení cílů

Při plánování je nejdůležitější stanovit si cíl. Jen s konkrétními cíli dokážeme dát financím rodiny správný směr,

Optimalizace financí

Finanční plán optimalizuje příjmy a výdaje rodiny. Díky zefektivnění financí v rodiném rozpočtu je snažší dosáhnout vytyčených cílů.

Tvorba finanční rezervy

Vždy je dobré myslet na zadní vrátka. Tvorba finanční rezervy je neodmyslitelnou součástí finančního plánování.

Efektivita stávajících produktů

Každý z nás již nějaký finanční produkt využívá. Posoudíme, zda jsou současné produkty využívány na maximum a smysluplně.

Finanční nezávislost

Chtěli byste být jednou finančně nezávislí? Dosažení finanční nezávisloti je opravdu reálné. Důležité je uvědomit si, co a kdy je nutné udělat.

Bydlení

Máte svoji vysněnou nemovitost ale nedostatek financí? Naši zkušení poradci Vám vyberou variantu financování šitou na míru. Budeme cenným pomocníkem při každém kroku pořízení či přestavby Vašeho domova.

Zabezpečení rizik

Výpadek příjmu je pro každého z nás noční můrou. Víme, která rizika ohrožující Váš příjem je možné zabezpečit. Poradíme Vám s optimální mírou zabezpečení tak, aby Vás nic neohrozilo.

Zajištění majetku a odpovědnosti

Je dobré pamatte ovat i na ochranu hodnot, které jste již vytvořili a jejichž ztrátu byste jen s obtížemi nahrazovali.

Správné rozložení aktiv

“Bohatství moudrému slouží, hloupému vládne” (Seneca) – Důležité je vědět, jak správně rozložit Váš majetek, aby Vám přinášel největší užitek.

Právní služby

Každý z nás občas potřebuje právní radu, pomoc či zastání. Nezapomínáme na důležitost právní ochrany. Pomůžeme i v této oblasti.

 Šetříme energii

Rodinný rozpočet to nejsou jen finanční produkty. Velkou část zabírají i náklady na chod domácnosti – elektřina, plyn. Zdá se Vám, že platíte příliš? Zoptimalizujeme i tyto výdaje.

Hypoteční kalkulačka