O SPOLEČNOSTI

Společnost OK Trust jsme založili v roce 2012 jako skupina poradců s bohatými zkušenostmi z poradenských firem a finančních institucí. Od založení společnosti jsme výrazně rozšířili řady spokojených klientů. Smyslem naší práce není prospěch finančních institucí, ale spokojený klient.

Profesionální přístup

Předností našich poradců je vysoká profesionalita, objektivnost a široký rozhled. Rozumíme našim radám a neustále se pro Vás zdokonalujeme.

Finanční nezávislost

Pomáháme klientům dosáhnout nebo se alespoň přiblížit finanční nezávislosti.

Pomůžeme Vám jako vlastní rodině

Poradíme a pomůžeme Vám se všemi problémy ohledně financí, jakoby jste byli členem naší rodiny.

Dlouhodobá spolupráce

Záleží nám na vzájemném vztahu s našimi klienty. Stojíme o dlouhodobou spolupráci. Staráme se o to, aby Vaše finance byly vždy aktuální.

Vzdělaný rádce

Dbáme o odborné vzdělávání našich poradců. V našem týmu máme certifikované poradce s vysokou úrovní znalostí.

Pravdivé a kompletní informace

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Baví Vás oblastí financí a obchodu?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Ráda bych Vám, slečno Horkelová, touto cestou poděkovala za Vaši pomoc při refinancování úvěru. Všem budoucím klientům vřele doporučuji perfektní služby, profesionální přístup a velmi příjemné jednání.

Alena Vejmolová 2.3.2014

Paní Komárková je skvělá osoba. Moc nám pomohla s vyrizenim hypotéky, bez její pomoci bych si tedy nevěděl rady. Je velmi milá a hodně ochotná ve všem vypomoci.Děkuji moc

Martin Rossi 6.7.2014

S panem Remešem jsem se seznámila na doporučení mé kamarádky.Velmi si vážím jeho vstřícného a profesionálního přístupu.Mohu se na něj vždy obrátit.Pan Remeš vždy ochotně najde to nejlepší řešení. Mohu jeho služby jen doporučit.

Helena Klivanová 4.9.2016

Naprosto profesionální přístup, obrovský přehled, znalosti a v neposlední řadě vždy maximální vstřícnost a lidskost dělají z paní Pavlíkové bez přehánění,anděla strážného´našich financí. Nedovedeme a ani nechceme si už představit jiného fin.poradce. Máme v ni s manželem plnou důvěru a děkujeme jí tímto za nadstandartní péči, kterou nám je vždy s úsměvem připravena poskytnout. Zdeničko,díky 🙂

Monika Soukupová 29.4.2017

Pro slečnu Pavlíkovou stačí jedno slovo výborná a to mluví za vše

králíčková 9.8.2013

S jednáním pana Hájka jsem byli maximálně spokojení. Vše zařídil, jak jsme se domluvili. Mohu ho doporučit.

Jana Kupková 17.5.2016

Rád bych poděkoval panu Nečovi za profesionální servis a poradenství, kterých se mi dostalo v rámci sjednání úrazového pojištění a také při prodeji mého bytu, kdy s kupujícím řešil kompletní financování. V minulosti jsem měl negativní zkušenosti s jiným konzultantem, který mi doporučil odlišné nastavení úrazového pojištění, a jsem rád, že jsem toho nevyužil.
Z tohoto důvodu se budu vždy obracet na pana Neču a mile rád jej doporučím své rodině a přátelům za jeho individuální přístup, iniciativu a přeji mu mnoho spokojených klientů.
S pozdravem

Petr Opluštil
Area Sales Manager
HEINEKEN Česká republika, a.s.

Petr Opluštil 8.11.2017

Přes moji prvotní nedůvěru vůči jakémukoli finančnímu poradenství, jsem moc rád, že jsem začal s panem Mertou spolupracovat. Pan Merta je profesionál ve svém oboru. Velice si vážím jeho umění naslouchat potřebám klienta a následného vyřešení veškerých požadavků. S radostí mohu spolupráci s panem Mertou jen doporučit.

Ondřej K. 16.8.2014

Slečna Kotková zastupuje téměř všechny finanční instituce, což je velká výhoda – má srovnání. Ona je náš finanční poradce již delší dobu. Nastavila mne a mým třem dospělým dětem produkty s vidinou do budoucna tak, abychom neplatily zbytečně ani drobné. Jsme s jejím osobitým přístupem dokonale spokojeni. Ona se o nás opravdu zajímá. Je členem rodiny. Bere si vždy čas na rozmyšlenou a dává ho i nám. Vřele doporučuji všem, kteří nechtějí ztrácet drahocenný čas \”sezením u přepážky\” a poslouchat názory jen z jedné strany.

Lukáš Novák 13.2.2016

Paní Komárkovou lze jenom doporučit. Postarala se o hypotéku od začátku až do konce se vším všudy, snažila se najít a našla to nejlepší řešení podle našich představ. Děkujeme a určitě budeme doporučovat všem, kdo budou potřebovat vyřešit hypotéku a věci s ní spojené.

manželé Lepltov 9.11.2014