O SPOLEČNOSTI

Společnost OK Trust jsme založili v roce 2012 jako skupina poradců s bohatými zkušenostmi z poradenských firem a finančních institucí. Od založení společnosti jsme výrazně rozšířili řady spokojených klientů. Smyslem naší práce není prospěch finančních institucí, ale spokojený klient.

Profesionální přístup

Předností našich poradců je vysoká profesionalita, objektivnost a široký rozhled. Rozumíme našim radám a neustále se pro Vás zdokonalujeme.

Finanční nezávislost

Pomáháme klientům dosáhnout nebo se alespoň přiblížit finanční nezávislosti.

Pomůžeme Vám jako vlastní rodině

Poradíme a pomůžeme Vám se všemi problémy ohledně financí, jakoby jste byli členem naší rodiny.

Dlouhodobá spolupráce

Záleží nám na vzájemném vztahu s našimi klienty. Stojíme o dlouhodobou spolupráci. Staráme se o to, aby Vaše finance byly vždy aktuální.

Vzdělaný rádce

Dbáme o odborné vzdělávání našich poradců. V našem týmu máme certifikované poradce s vysokou úrovní znalostí.

Pravdivé a kompletní informace

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Baví Vás oblastí financí a obchodu?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Maximální spokojenost se službami společnosti, výborné a přátelské jednání ze strany pracovníků. Rychlost, spolehlivost a korektní jednání, takto bych shrnula tuto firmu. Vřele doporučuji ! Takhle to vypadá, když někdo své práci rozumí a dělá jí rád.

Jana Bejdáková 14.9.2016

S panem Remešem spolupracujeme už třetí rok. Oceňujeme rozhled, pečlivost a spolehlivost. Naše první setkání se protáhlo na pravidelnou půlroční spolupráci, kdy nám naslouchal a hledal vhodná řešení šitá na míru právě nám. Nic se nesnažil uspěchat. Během naší spolupráce si získal naši důvěru a také s dalšími finančními starostmi se obracíme výhradně na něj.

Dana a Lukáš Paukovi 29.10.2015

S jednáním pana Hájka jsem byli maximálně spokojení. Vše zařídil, jak jsme se domluvili. Přístup byl profesionální, diskrétní, bez zbytečného naléhání,a dobře mě poradil. Byli jsme velmi spokojeni. Můžeme jen vřele doporučit.

Mgr. Olga Krátká 3.2.2016

Nejlépe je poradit si sám bez finančního poradce. Často se ale člověk dostává do situací, kdy je poradenství nezbytné. Není v lidských silách sledovat stále nové a nové informace, které finanční svět den za dnem na náš trh chrlí. Je lépe nechat to na profesionálech a sledovat raději \”běh světa\” ve své vlastní profesi. Pan Polouček patří mezi informované poradce,kteří mají přehled, dokáží poradit a vysvětlit vše i těm méně informovaným.Jeho služeb si cením.

Vlastimil Ruzicka 11.9.2015

S panem Remešem jsem v kontaktu krátce ale i přes to jsem s ním spokojen, zamlouvá se mi že jedná na rovinu, vše mi vysvětlí a snaží se najít nejvýhodnější řešení.

Jakub Kaluža 14.3.2017

Pan Merta je vždy ochotný nám pomoci, nabídne nám pro nás nejlepší řešení a můžeme se na něj spolehnout. V době, kdy panuje většinou nedůvěra k finančním poradcům, nás přesvědčil o jeho vstřícném a spolehlivém přístupu. Klient je u něj na prvním místě. Určitě mohu jeho služby jen doporučit.

Jaromír Havránek 29.10.2016

Na Mirka Hájka jsem dostal přes svou přítelkyni, která je jeho klientka již dlouhou dobu a nejvíce si cením jeho přístupu ke spolupráci, ochotě a flexibilitě i po dlouhé době. Z jeho strany to opravdu není jen o podepsání smluv, ale tak jak říká, o dlouhodobé spolupráci.

Novotný Radek 29.8.2014

Díky paní Komárkové se nám podařilo refinancovat hypotéku od ČMSS,což jsem si dlouhou dobu myslel,že je prakticky nemožné.I přes moji počáteční neochotu spolupracovat a mojí špatnou komunikaci se paní Komárkové podařilo svým profesionálním přístupem a ochotou zjískat si mě na její stranu.Vše se dotáhlo do konce k mé velké spokojenosti.Shrnuto a podtrženo:velmi profesionální a lidský přístup,perfektní spolupráce!!!!!!!

Miroslav Merta 9.6.2016

S p. Poloučkem spolupracuji už více než rok. Jeho přístup je vstřícný a současně profesionalní v každé situaci. Velice si u nej cením určitou \”nenásilnost\” a respect vůči názoru klienta, což není u většiny finančních poradců obvyklé.

Milos D. 21.9.2015

Co říci k panu Remešovi?Každým coulem profesionál, velmi ochotný, spolehlivý, příjemný.Myslela jsem si,že jeho služby využiji jenom jednou,ale mýlila jsem se. Vím,že se na něj mohu kdykoli obrátit. Doporučuji

Monika Hajdíková 5.8.2013