O SPOLEČNOSTI

Společnost OK Trust jsme založili v roce 2012 jako skupina poradců s bohatými zkušenostmi z poradenských firem a finančních institucí. Od založení společnosti jsme výrazně rozšířili řady spokojených klientů. Smyslem naší práce není prospěch finančních institucí, ale spokojený klient.

Profesionální přístup

Předností našich poradců je vysoká profesionalita, objektivnost a široký rozhled. Rozumíme našim radám a neustále se pro Vás zdokonalujeme.

Finanční nezávislost

Pomáháme klientům dosáhnout nebo se alespoň přiblížit finanční nezávislosti.

Pomůžeme Vám jako vlastní rodině

Poradíme a pomůžeme Vám se všemi problémy ohledně financí, jakoby jste byli členem naší rodiny.

Dlouhodobá spolupráce

Záleží nám na vzájemném vztahu s našimi klienty. Stojíme o dlouhodobou spolupráci. Staráme se o to, aby Vaše finance byly vždy aktuální.

Vzdělaný rádce

Dbáme o odborné vzdělávání našich poradců. V našem týmu máme certifikované poradce s vysokou úrovní znalostí.

Pravdivé a kompletní informace

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Baví Vás oblastí financí a obchodu?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Z pana Remeše jsem byla velmi mile překvapená. Je to milý člověk a rozumí své práci. Pomohl a stále mi pomáhá v oblasti pojištění a investování do budoucna. Jsem mu vděčná, že mi pomáhá i v oblasti bydlení, které si chci s jeho pomocí zajistit. Touto cestou mu chci poděkovat a popřát spoustu pracovních i osobních úspěchů. Služby pana Remeše mohu víc než jen doporučit.

Hana Havelková 2.11.2014

Veľmi pozitívne hodnotím všetku doterajšiu spoluprácu s OK Trust, konkrétne s pánom Remešom ohľadom životného poistenia a investovania.

Ochotne všetko vysvetlí, detailne predstaví každý jeden produkt a nebojí sa popísať aj fungovanie poradenstva z jeho strany, napr. systém provízií, dôvody a spôsoby fungovania konkurencie v porovnaní s OK Trust a pod. Toto všetko je vždy sprevádzané veľmi férovým prístupom, ktorý dáva dôraz v prvom rade na slobodné, správne a čo najideálnejšie rozhodnutie pre mňa (zákazníka).

Rád by som teda Vám, pán Remeš, ale aj celému tímu OK Trust úprimne týmto poďakoval za doposiaľ poskytnutú pomoc a snahu pri spolupráci, veľmi si to vážim.

Tomáš Skýpala 5.9.2019

S panem Remešem jsem v kontaktu krátce, dostala jsem na něj doporučení od kamarádky pro jeho profesionální přístup. A protože jsem kdysi do této oblasti sama dělala, mohu potvrdit jeho nejen profesionální, ale i lidský přístup. Je vidět, že své práci dokonale rozumí a vytvoří tu variantu, která je pro daného klienta ta nejlepší. Rozhodně jej doporučuji.

Ladislava Pospíšková 16.9.2016

Často,v dnešní době, potřebuje člověk poradit ohledně financí a proto jsem oslovila pana Poloučka. Je to člověk, který se snaží poradit co nejlépe. Pro klienta si udělá čas kdykoliv. Mohu se na něj obrátit s jakýmkoliv problémem, je ochotný, spolehlivý a vždy najde řešení, proto vřele doporučuji.

Lenka Kozáková 15.9.2015

Perfektní zkušenost! Díky paní Komárkové konečně bydlíme a víme něco více o finančních službách. Profesionálně přistupuje k řešení problémů, nenutí do ničeho co sami nechcete. Dozvěděli jsme se o ni přes doporučení a rádi bychom doporučili dál! 🙂

Tomáš Hübel 9.10.2017

Co říci k panu Remešovi?Každým coulem profesionál, velmi ochotný, spolehlivý, příjemný.Myslela jsem si,že jeho služby využiji jenom jednou,ale mýlila jsem se. Vím,že se na něj mohu kdykoli obrátit. Doporučuji

Monika Hajdíková 5.8.2013

Pan Polouček patří mezi korektní finační poradce, kterých je u nás velice málo. Podává nezkreslené informace,jedná na rovinu a snaží se najít řešení v můj prospěch.

Martin 9.7.2014

S panem Remešem spolupracuji sice jen krátkou dobu, ale už teď bych ho s klidným srdcem doporučila jako výborného finančního poradce. Působí velmi spolehlivým, pečlivým dojmem a neopomenutelný je jeho skvělý přehled ve finančním světě.

Klára Létalová 29.5.2017

Pavel patří mezi moje dobré přátele již vemi dlouho, čiší z něj klid a pozitivní pohled na svět, který si z každého setkání s ním odnesete navíc jako bonus. V oblasti financí je to člověk na svém místě: dělá to, co ho baví a dělá to výborně. Pavel je profesionální a lidský zároveň a pokud máte rádi svoje finance pod kontrolou, vřele Vám doporučuji ho poznat!

Andrea Hrdová 11.7.2013

Pro slečnu Pavlíkovou stačí jedno slovo výborná a to mluví za vše

králíčková 9.8.2013