O SPOLEČNOSTI

Společnost OK Trust jsme založili v roce 2012 jako skupina poradců s bohatými zkušenostmi z poradenských firem a finančních institucí. Od založení společnosti jsme výrazně rozšířili řady spokojených klientů. Smyslem naší práce není prospěch finančních institucí, ale spokojený klient.

Profesionální přístup

Předností našich poradců je vysoká profesionalita, objektivnost a široký rozhled. Rozumíme našim radám a neustále se pro Vás zdokonalujeme.

Finanční nezávislost

Pomáháme klientům dosáhnout nebo se alespoň přiblížit finanční nezávislosti.

Pomůžeme Vám jako vlastní rodině

Poradíme a pomůžeme Vám se všemi problémy ohledně financí, jakoby jste byli členem naší rodiny.

Dlouhodobá spolupráce

Záleží nám na vzájemném vztahu s našimi klienty. Stojíme o dlouhodobou spolupráci. Staráme se o to, aby Vaše finance byly vždy aktuální.

Vzdělaný rádce

Dbáme o odborné vzdělávání našich poradců. V našem týmu máme certifikované poradce s vysokou úrovní znalostí.

Pravdivé a kompletní informace

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Baví Vás oblastí financí a obchodu?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Finančné poradenstvo s OK Trust, konkrétne s pánom Remešom bolo najlepšou voľbou. Ako mladý manželský pár sme potrebovali poradiť s financovaním bývania, šetrením do budúcnosti a pod. a dostali sme presne to, čo sme očakávali – vzdelaného poradcu, ktorý nám pomohol sa zorientovať na trhu a na ktorého sa môžeme kedykoľvek obrátiť.

Kristína Demková 5.9.2019

Pan Hájek se mnou podrobně probral moji finanční situaci a navrhl strukturovaný a odpovídající finanční plán. Pomohl mi optimalizovat výdaje a zvolit vhodné investice, se kterými jsem souhlasil. Jeho služby doporučuji.

Aleš Sikora 19.4.2018

Našeho finančního poradce pana Poloučka známe kratší dobu,ale jsme s jeho prací,profesionalitou,ochotou velmi spokojeni.Kdykoliv se něj mohu obrátit s jakýmkoliv problémem vždy si udělá čas,přijede k nám domů a snaží se vždy poradit a problém vyřešit.Určitě doporučuji.

Hana Lexová 8.7.2014

Paní Komárková se skvěle postarala o moji hypotéku. Profesionální přístup, ochotná vždy poradit a najít co nejlepší podmínky pro klienta. Děkuji

Olga Pangrácová 13.10.2015

Děkuji paní Komárkové za refinancování hypotéky, profesionální přístup, maximální spokojenost.

Borek Voborný 8.12.2014

S panem Remešem si dobře popovídáte u kávy o dovolených, o sportu a jen tak mimochodem obdržíte různé varianty řešení vašich otázek ohledně pojištění majetku, životního pojištění, zhodnocení financí v krátkodobých i dlouhodobých horizontech a jakýchkoli dalších finančních záležitostech, kdy nemáte čas ani prostor se zorientovat mezi různými finančními produkty a nabídkami. Samozřejmě, že za slovem mimochodem se skrývá mnoho práce, která vyúsťuje v řešení šitém na míru individuálních potřeb s detailním vysvětlením a upozorněním na možná úskalí.

Martin Domansky 12.10.2013

Absolutně profesionální přístup ke klientovi, který ovšem nekončí při podpisu smlouvy daného produktu. Ještě nikdy se mi nestalo, aby mi někdo volal, ze pro mne našel výhodnější produkt, zatímco stávající trvá. Zdeňka Pavlíková má muj obdiv za její pohotovost a péči. Opravdu doporučuji.

Katka Jursová 21.10.2019

Nejlépe je poradit si sám bez finančního poradce. Často se ale člověk dostává do situací, kdy je poradenství nezbytné. Není v lidských silách sledovat stále nové a nové informace, které finanční svět den za dnem na náš trh chrlí. Je lépe nechat to na profesionálech a sledovat raději \”běh světa\” ve své vlastní profesi. Pan Polouček patří mezi informované poradce,kteří mají přehled, dokáží poradit a vysvětlit vše i těm méně informovaným.Jeho služeb si cením.

Vlastimil Ruzicka 11.9.2015

Perfektní zkušenost! Díky paní Komárkové konečně bydlíme a víme něco více o finančních službách. Profesionálně přistupuje k řešení problémů, nenutí do ničeho co sami nechcete. Dozvěděli jsme se o ni přes doporučení a rádi bychom doporučili dál! 🙂

Tomáš Hübel 9.10.2017

Pan Musil nám s přítelkyní mnoho pomohl ujasnit si priority a zamyslet se nad naší budoucností. Díky němu teď dokážu v nečekané finanční situaci reagovat daleko pohodlněji. Tímto bych mu moc chtěl poděkovat a zároveň ho i doporučit.

David Pírek 17.5.2013