O SPOLEČNOSTI

Společnost OK Trust jsme založili v roce 2012 jako skupina poradců s bohatými zkušenostmi z poradenských firem a finančních institucí. Od založení společnosti jsme výrazně rozšířili řady spokojených klientů. Smyslem naší práce není prospěch finančních institucí, ale spokojený klient.

Profesionální přístup

Předností našich poradců je vysoká profesionalita, objektivnost a široký rozhled. Rozumíme našim radám a neustále se pro Vás zdokonalujeme.

Finanční nezávislost

Pomáháme klientům dosáhnout nebo se alespoň přiblížit finanční nezávislosti.

Pomůžeme Vám jako vlastní rodině

Poradíme a pomůžeme Vám se všemi problémy ohledně financí, jakoby jste byli členem naší rodiny.

Dlouhodobá spolupráce

Záleží nám na vzájemném vztahu s našimi klienty. Stojíme o dlouhodobou spolupráci. Staráme se o to, aby Vaše finance byly vždy aktuální.

Vzdělaný rádce

Dbáme o odborné vzdělávání našich poradců. V našem týmu máme certifikované poradce s vysokou úrovní znalostí.

Pravdivé a kompletní informace

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Baví Vás oblastí financí a obchodu?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Spolupráce s panem Poloučkem předčila mé očekávání, ochotně zodpověděl všechny mé dotazy, vždy je podložil i nějakým důkazem typu výňatek z obchodních podmínek, akce partnerů apod. Neměl také žádný problém na několikrát předělávat a dolaďovat finální nastavení řešení mých potřeb a požadavků.

Tomáš Musil 8.7.2014

Vladimír Zbořil, doc.MUDr.,CSc, Paní magistra Komárková nám pomáhala od samého počátku úvahy o hypotečním úvěru. Od pomoci s kupní smlouvou, přes změnu banky, uzavření hypoteční smlouvy až k otázkám spojeným s pojištěním a dalšími záležitostmi. Je věcná, přesná, nikoli však neosobní, což je velmi vzácná kombinace v osobním jednání. Velmi si vážíme možnosti obracet se na ni jako její klienti.

Vladimír Zbořil 18.5.2015

S panem Remešem jsem v kontaktu krátce, dostala jsem na něj doporučení od kamarádky pro jeho profesionální přístup. A protože jsem kdysi do této oblasti sama dělala, mohu potvrdit jeho nejen profesionální, ale i lidský přístup. Je vidět, že své práci dokonale rozumí a vytvoří tu variantu, která je pro daného klienta ta nejlepší. Rozhodně jej doporučuji.

Ladislava Pospíšková 16.9.2016

Paní Komárková se skvěle postarala o moji hypotéku. Profesionální přístup, ochotná vždy poradit a najít co nejlepší podmínky pro klienta. Děkuji

Olga Pangrácová 13.10.2015

Pan Lukáš Kadeřábek mi velmi dobře poradil, jak se zbavit drahých spotřebitelských úvěrů. Ani jsem netušila jaké jsou možnosti. Nakonec nám pomohl získat hypotéční úvěr na rekonstrukci domu a nákup nového vozidla.

Domluvili jsme se také na uzavření pojištění domu a domácnosti.

Velmi doporučuji spolupráci s tímto finančním poradcem.

Zuzana Kvěchová 19.4.2018

Na pana Remeše jsem dostala kontakt od kolegyně z práce. Oceňuji jeho profesionální přístup, rozhled a ochotu zodpovídat všechny dotazy. Pomohl mi v oblasti financování vlastního bydlení i v oblasti pojištění. I přes teprve krátkou spolupráci mohu jeho služby všem doporučit.

Veronika Vaverková 9.4.2018

Dobrý den, s panem Hájkem spolupracuji už rok a vždy mi dobře poradil a na mé všetečné otázky odpověděl a pokud jsem něco potřebovala, tak mi to zajistil . Nebyl pro něj problém osobně přijet a vše konzultovat v místě bydliště. Velká spokojenost, příjemné a nevtíravé vystupování, doporučuji. Růžena Fojtíková

Růžena Fojtíková 22.3.2016

S panem Hájkem jsem spokojena, protože dokáže srozumitelně podat vysvětlení a doporučit řešení, které dává smysl.

Jitka Havránková 5.9.2014

Často,v dnešní době, potřebuje člověk poradit ohledně financí a proto jsem oslovila pana Poloučka. Je to člověk, který se snaží poradit co nejlépe. Pro klienta si udělá čas kdykoliv. Mohu se na něj obrátit s jakýmkoliv problémem, je ochotný, spolehlivý a vždy najde řešení, proto vřele doporučuji.

Lenka Kozáková 15.9.2015

Pan Hájek se mnou podrobně probral moji finanční situaci a navrhl strukturovaný a odpovídající finanční plán. Pomohl mi optimalizovat výdaje a zvolit vhodné investice, se kterými jsem souhlasil. Jeho služby doporučuji.

Aleš Sikora 19.4.2018