O SPOLEČNOSTI

Společnost OK Trust jsme založili v roce 2012 jako skupina poradců s bohatými zkušenostmi z poradenských firem a finančních institucí. Od založení společnosti jsme výrazně rozšířili řady spokojených klientů. Smyslem naší práce není prospěch finančních institucí, ale spokojený klient.

Profesionální přístup

Předností našich poradců je vysoká profesionalita, objektivnost a široký rozhled. Rozumíme našim radám a neustále se pro Vás zdokonalujeme.

Finanční nezávislost

Pomáháme klientům dosáhnout nebo se alespoň přiblížit finanční nezávislosti.

Pomůžeme Vám jako vlastní rodině

Poradíme a pomůžeme Vám se všemi problémy ohledně financí, jakoby jste byli členem naší rodiny.

Dlouhodobá spolupráce

Záleží nám na vzájemném vztahu s našimi klienty. Stojíme o dlouhodobou spolupráci. Staráme se o to, aby Vaše finance byly vždy aktuální.

Vzdělaný rádce

Dbáme o odborné vzdělávání našich poradců. V našem týmu máme certifikované poradce s vysokou úrovní znalostí.

Pravdivé a kompletní informace

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Baví Vás oblastí financí a obchodu?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Chtěli bychom za celou naší rodinu poděkovat paní Pavlíkové za její flexibilitu, profesionální přístup a přehled ve finančních produktech. Pomohla a pomáhá nám správně nastavit smlouvy, aby vyhovovali naším potřebám včetně finančního plánu pro naší rodinu, který nám velmi podrobně vysvětlila. Paní Pavlíková je vždy ochotná zodpovědět otázky, kterým ve finančních produktech nerozumíme. Děkujeme.

Pavel Svobodník 28.6.2016

Veľmi pozitívne hodnotím všetku doterajšiu spoluprácu s OK Trust, konkrétne s pánom Remešom ohľadom životného poistenia a investovania. Ochotne všetko vysvetlí, detailne predstaví každý jeden produkt a nebojí sa popísať aj fungovanie poradenstva z jeho strany, napr. systém provízií, dôvody a spôsoby fungovania konkurencie v porovnaní s OK Trust a pod. Toto všetko je vždy sprevádzané veľmi férovým prístupom, ktorý dáva dôraz v prvom rade na slobodné, správne a čo najideálnejšie rozhodnutie pre mňa (zákazníka). Rád by som teda Vám, pán Remeš, ale aj celému tímu OK Trust úprimne týmto poďakoval za doposiaľ poskytnutú pomoc a snahu pri spolupráci, veľmi si to vážim.

Tomáš Skýpala 29.5.2019

S panem Remešem spolupracuji teprve krátce a už během této doby pro mě udělal mnoho,i nad rámec svých možností a má u mě plnou důvěru.Spolupráce je osobitá a přesto profesionální.Ochotný a laskavý přístup,vše vysvětlí,domluva je též bez problému.Mohu pouze doporučit.

Jakub Svoboda 26.1.2015

Se slečnou Pavlíkovou jsem nadmíru spokojena. Je velice flexibilní, což je pro mně důležité, je vidět, že své práci rozumí a dokáže /lajkům/ vše vysvětlit. Má svatou trpělivost a s úsměvem na tváři zdolá veškeré překážky. Je to náš rodinný finanční poradce, mohu jen doporučit.

Valešová Kateřina 3.4.2017

Moc děkujeme panu Remešovi za obrovskou pomoc při vyřizování hypotéky.
S přítelkyní jsme moc rádi, že bydlíme ve vlastním 

Standa Bojanovský 16.12.2018

S panem Musilem jsem velmi spokojen. Vždy velice dobře poradil a pomohl.

Martin Dobiaš 29.5.2017

Pan Ekl je mým rádcem ve všech oblastech rodinného finančního plánování. S jeho radami a přístupem jsem maximálně spokojený.

Tomáš Sedláček 5.9.2019

Děkujeme paní Komárkové za rychlé vyřízení hypotečního úvěru. Kvalifikovaně a ochotně nám poradila a zodpověděla všechny naše otázky.

Pavel Svobodník 1.9.2014

S p. Kovářem byla velmi dobrá spolupráce. Ocenila jsem rychlé jednání. Je opravdu profesionál každým coulem. Je vidět, že své práci opravdu rozumí a nevnucuje produkty za každou cenu, ale na míru sestaví finanční plán k výdajům, chodu rodiny a finančním možnostem, jaké klient má.

Michaela Ballon 6.10.2015

V dnešním finančním trhu se nedá jednoduše vyznat!! Proto je člověk rád že se setká s někým kdo mu pomůže se zorientovat v tomto chaosu. Pro mě s manželkou byla touto osobou Zdenka, které sme velice vděční za její pomoc i radu. Je uplně SUPER.

Krkoškovi 18.11.2014