O SPOLEČNOSTI

Společnost OK Trust jsme založili v roce 2012 jako skupina poradců s bohatými zkušenostmi z poradenských firem a finančních institucí. Od založení společnosti jsme výrazně rozšířili řady spokojených klientů. Smyslem naší práce není prospěch finančních institucí, ale spokojený klient.

Profesionální přístup

Předností našich poradců je vysoká profesionalita, objektivnost a široký rozhled. Rozumíme našim radám a neustále se pro Vás zdokonalujeme.

Finanční nezávislost

Pomáháme klientům dosáhnout nebo se alespoň přiblížit finanční nezávislosti.

Pomůžeme Vám jako vlastní rodině

Poradíme a pomůžeme Vám se všemi problémy ohledně financí, jakoby jste byli členem naší rodiny.

Dlouhodobá spolupráce

Záleží nám na vzájemném vztahu s našimi klienty. Stojíme o dlouhodobou spolupráci. Staráme se o to, aby Vaše finance byly vždy aktuální.

Vzdělaný rádce

Dbáme o odborné vzdělávání našich poradců. V našem týmu máme certifikované poradce s vysokou úrovní znalostí.

Pravdivé a kompletní informace

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Baví Vás oblastí financí a obchodu?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Na spolupráci s firmou, resp. s panem Hájkem si nejvíce cením přehledu na finančním trhu, ke kterému bych se u jinych a jednotivých společností nedostala. Pomohl mi využít vlastní finance k lepší realizaci mých potřeb do budoucna.

Lenka Dvořáková 25.8.2014

S panem Poloučkem je spolupráce na velmi vysoké úrovni!!! Vždy je ochotný mi poradit, vyřešit jakýkoliv problém a hlavně mi vždy všechno pořádně vysvětlí, i když to se mnou nemá jednoduché než to pochopím zase já:-), ale přesto se na mne nikdy nevykašlal a neotočil se zády. Je to člověk na svém místě!!!

Štefan Kurinec 9.7.2014

I přes komplikace s refinacováním naší hypotéky se paní Komárkové povedlo vše vyřídit k naší spokojenosti a včas. Moc děkujeme a doporučujeme i ostatním odborné služby zkušeného poradce.

manželé Maláskovi 17.2.2015

Spolupráce s panem Poloučkem předčila mé očekávání, ochotně zodpověděl všechny mé dotazy, vždy je podložil i nějakým důkazem typu výňatek z obchodních podmínek, akce partnerů apod. Neměl také žádný problém na několikrát předělávat a dolaďovat finální nastavení řešení mých potřeb a požadavků.

Tomáš Musil 8.7.2014

S panem Remešem si dobře popovídáte u kávy o dovolených, o sportu a jen tak mimochodem obdržíte různé varianty řešení vašich otázek ohledně pojištění majetku, životního pojištění, zhodnocení financí v krátkodobých i dlouhodobých horizontech a jakýchkoli dalších finančních záležitostech, kdy nemáte čas ani prostor se zorientovat mezi různými finančními produkty a nabídkami. Samozřejmě, že za slovem mimochodem se skrývá mnoho práce, která vyúsťuje v řešení šitém na míru individuálních potřeb s detailním vysvětlením a upozorněním na možná úskalí.

Martin Domansky 12.10.2013

Paní Komárková má velmi profesionální a přitom lidský přístup. S její prací jsem byla velmi spokojena a vřele doporučuji!!!!

Šárka Hartová 21.2.2014

Vladimír Zbořil, doc.MUDr.,CSc, Paní magistra Komárková nám pomáhala od samého počátku úvahy o hypotečním úvěru. Od pomoci s kupní smlouvou, přes změnu banky, uzavření hypoteční smlouvy až k otázkám spojeným s pojištěním a dalšími záležitostmi. Je věcná, přesná, nikoli však neosobní, což je velmi vzácná kombinace v osobním jednání. Velmi si vážíme možnosti obracet se na ni jako její klienti.

Vladimír Zbořil 18.5.2015

Znalosti v oboru,přístup,komunikace – stoprocentní spolehlivost,profesionalita,nadstandartní služby a flexibilita. Každému slečnu Pavlíkovou doporučuji.

Martin Kahan 29.5.2013

Ráda bych Vám, slečno Horkelová, touto cestou poděkovala za Vaši pomoc při refinancování úvěru. Všem budoucím klientům vřele doporučuji perfektní služby, profesionální přístup a velmi příjemné jednání.

Alena Vejmolová 2.3.2014

Paní Komárková je osůbka na svém místě! Ochotná, milá, usměvavá, s profesionálním přístupem a výbornými znalostmi ve svém oboru. Moc nám pomohla. Děkujeme a můžeme jenom doporučit Šánovi

manželé Šánovi 29.11.2016