O SPOLEČNOSTI

Společnost OK Trust jsme založili v roce 2012 jako skupina poradců s bohatými zkušenostmi z poradenských firem a finančních institucí. Od založení společnosti jsme výrazně rozšířili řady spokojených klientů. Smyslem naší práce není prospěch finančních institucí, ale spokojený klient.

Profesionální přístup

Předností našich poradců je vysoká profesionalita, objektivnost a široký rozhled. Rozumíme našim radám a neustále se pro Vás zdokonalujeme.

Finanční nezávislost

Pomáháme klientům dosáhnout nebo se alespoň přiblížit finanční nezávislosti.

Pomůžeme Vám jako vlastní rodině

Poradíme a pomůžeme Vám se všemi problémy ohledně financí, jakoby jste byli členem naší rodiny.

Dlouhodobá spolupráce

Záleží nám na vzájemném vztahu s našimi klienty. Stojíme o dlouhodobou spolupráci. Staráme se o to, aby Vaše finance byly vždy aktuální.

Vzdělaný rádce

Dbáme o odborné vzdělávání našich poradců. V našem týmu máme certifikované poradce s vysokou úrovní znalostí.

Pravdivé a kompletní informace

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Baví Vás oblastí financí a obchodu?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

S p. Kovářem byla velmi dobrá spolupráce. Ocenila jsem rychlé jednání. Je opravdu profesionál každým coulem. Je vidět, že své práci opravdu rozumí a nevnucuje produkty za každou cenu, ale na míru sestaví finanční plán k výdajům, chodu rodiny a finančním možnostem, jaké klient má.

Michaela Ballon 6.10.2015

Pan Remeš je první poradce se kterým spolupracuji, protože cítím, že primárně dělá svou práci proto, že ho baví a ne kvůli finančnímu profitu z ní.

Petra Povolná 7.5.2016

S panem Hájkem jsem spokojena, protože dokáže srozumitelně podat vysvětlení a doporučit řešení, které dává smysl.

Jitka Havránková 5.9.2014

Na spolupráci s firmou, resp. s panem Hájkem si nejvíce cením přehledu na finančním trhu, ke kterému bych se u jinych a jednotivých společností nedostala. Pomohl mi využít vlastní finance k lepší realizaci mých potřeb do budoucna.

Lenka Dvořáková 25.8.2014

Co říci k panu Remešovi?Každým coulem profesionál, velmi ochotný, spolehlivý, příjemný.Myslela jsem si,že jeho služby využiji jenom jednou,ale mýlila jsem se. Vím,že se na něj mohu kdykoli obrátit. Doporučuji

Monika Hajdíková 5.8.2013

Spolehlivý, profesionální, má přehled, zjišťuje si nové informace. Pomohl mi s financemi, hypotékou, pojištěním, se vším co ohledně financí potřebuji.

Lenka Najsrová 18.8.2014

Znalosti v oboru,přístup,komunikace – stoprocentní spolehlivost,profesionalita,nadstandartní služby a flexibilita. Každému slečnu Pavlíkovou doporučuji.

Martin Kahan 29.5.2013

S panem Remešem spolupracuji sice jen krátkou dobu, ale už teď bych ho s klidným srdcem doporučila jako výborného finančního poradce. Působí velmi spolehlivým, pečlivým dojmem a neopomenutelný je jeho skvělý přehled ve finančním světě.

Klára Létalová 29.5.2017

Při jednání s panem Remešem si nemůžu vůbec na nic stěžovat. Zejména ochota, podrobné a pochopitelné vysvětlení kompletní problematiky každého produktu, který mi byl nabízen byl na velmi
profesionální úrovni.

Roman Husák 21.7.2017

Přes moji prvotní nedůvěru vůči jakémukoli finančnímu poradenství, jsem moc rád, že jsem začal s panem Mertou spolupracovat. Pan Merta je profesionál ve svém oboru. Velice si vážím jeho umění naslouchat potřebám klienta a následného vyřešení veškerých požadavků. S radostí mohu spolupráci s panem Mertou jen doporučit.

Ondřej K. 16.8.2014