O SPOLEČNOSTI

Společnost OK Trust jsme založili v roce 2012 jako skupina poradců s bohatými zkušenostmi z poradenských firem a finančních institucí. Od založení společnosti jsme výrazně rozšířili řady spokojených klientů. Smyslem naší práce není prospěch finančních institucí, ale spokojený klient.

Profesionální přístup

Předností našich poradců je vysoká profesionalita, objektivnost a široký rozhled. Rozumíme našim radám a neustále se pro Vás zdokonalujeme.

Finanční nezávislost

Pomáháme klientům dosáhnout nebo se alespoň přiblížit finanční nezávislosti.

Pomůžeme Vám jako vlastní rodině

Poradíme a pomůžeme Vám se všemi problémy ohledně financí, jakoby jste byli členem naší rodiny.

Dlouhodobá spolupráce

Záleží nám na vzájemném vztahu s našimi klienty. Stojíme o dlouhodobou spolupráci. Staráme se o to, aby Vaše finance byly vždy aktuální.

Vzdělaný rádce

Dbáme o odborné vzdělávání našich poradců. V našem týmu máme certifikované poradce s vysokou úrovní znalostí.

Pravdivé a kompletní informace

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Baví Vás oblastí financí a obchodu?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Pan Hájek je sympatický člověk s velkým rozhledem a má dobrý přehled o oblastech, ve kterých poskytuje služby. Velmi ochotně nám vždy poradil a pomohl vyřešit naši situaci. Zůstává s námi v kontaktu i nadále a pokud bychom potřebovali nějakou pomoc, rozhodně bychom se na něho obrátili znovu.

Manželé Trundovi 14.3.2014

Pan Musil je opravdu skvělý poradce, byla a jsem s ním velice spokojena. Všem pana Musila moc doporučuji.

anonym 6.10.2013

Paní Komárkovou lze jenom doporučit. Postarala se o hypotéku od začátku až do konce se vším všudy, snažila se najít a našla to nejlepší řešení podle našich představ. Děkujeme a určitě budeme doporučovat všem, kdo budou potřebovat vyřešit hypotéku a věci s ní spojené.

manželé Lepltov 9.11.2014

Absolutně profesionální přístup ke klientovi, který ovšem nekončí při podpisu smlouvy daného produktu. Ještě nikdy se mi nestalo, aby mi někdo volal, ze pro mne našel výhodnější produkt, zatímco stávající trvá. Zdeňka Pavlíková má muj obdiv za její pohotovost a péči. Opravdu doporučuji.

Katka Jursová 21.10.2019

Ráda bych poděkovala paní Komárkové za její lidský přístup k řešení hypotéčního úvěru, její profesionalitu, pečlivost a v neposlední řadě trpělivost. Ještě jednou díky a přeji hodně osobních i pracovních úspěchů.

Jana Bernreiterová 16.10.2017

S panem Remešem jsem v kontaktu krátce, dostala jsem na něj doporučení od kamarádky pro jeho profesionální přístup. A protože jsem kdysi do této oblasti sama dělala, mohu potvrdit jeho nejen profesionální, ale i lidský přístup. Je vidět, že své práci dokonale rozumí a vytvoří tu variantu, která je pro daného klienta ta nejlepší. Rozhodně jej doporučuji.

Ladislava Pospíšková 16.9.2016

Na doporučení kolegy jsem kontaktoval p. Remeše a určitě toho nelituji. Ze začátku jsem byl dost skeptický vůči podobným profesím, ale p. Remeš svým přístupem dokázal, že je člověk na pravém místě. Nejen že je v oboru profesionál, navíc ho tato práce baví a je to znát. Rozšířil nám obzory ze světa financí a ušetřil nám mraky času, které bychom jinak museli investovat do hledání sami. Rozhodně se na něj budeme obracet i nadále, protože víme, že u něj vždy najdeme porozumění a osobní přístup při hledání řešení.

Karel Smítka 2.5.2018

Dobrý den, s panem Hájkem spolupracuji už rok a vždy mi dobře poradil a na mé všetečné otázky odpověděl a pokud jsem něco potřebovala, tak mi to zajistil . Nebyl pro něj problém osobně přijet a vše konzultovat v místě bydliště. Velká spokojenost, příjemné a nevtíravé vystupování, doporučuji. Růžena Fojtíková

Růžena Fojtíková 22.3.2016

Děkujeme paní Komárkové za rychlé vyřízení hypotečního úvěru. Kvalifikovaně a ochotně nám poradila a zodpověděla všechny naše otázky.

Pavel Svobodník 1.9.2014

Pan Merta má velké znalosti ve svém oboru, které dokáže srozumitelně předat. Jednání pana Merty je velmi profesionální a vstřícné, snaží se vyhovět vašim časovým možnostem a k vašim potřebám přistupuje individuálně. Mohu spolupráci s panem Mertou jen doporučit.

Michaela Sehnálková 18.9.2015