Důležité informace pro klienty

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Z pana Remeše jsem byla velmi mile překvapená. Je to milý člověk a rozumí své práci. Pomohl a stále mi pomáhá v oblasti pojištění a investování do budoucna. Jsem mu vděčná, že mi pomáhá i v oblasti bydlení, které si chci s jeho pomocí zajistit. Touto cestou mu chci poděkovat a popřát spoustu pracovních i osobních úspěchů. Služby pana Remeše mohu víc než jen doporučit.

Hana Havelková 2.11.2014

Paní Zdenička je machr ve svem oboru vždy pečlive vybírá nejvýhodnější služby a s přehledem a řádnou přípravou vše vysvětli ,když je třeba i veškere výhody i nevýhody finančních služeb různých společností, mě osobne Pani Zdenička pomohla z velmi težke finanční situace stačilo pár schuzek a bylo po problémech prostě dar z nebe děkuji Zdeničko 🙂

Jiri Hofirek ml. 29.3.2016

S jednáním pana Musila jsem byla spokojena. Snažil se mi věci vysvětlit a poradit s nimi. Oceňuji o osobní přístup a časovou flexibilitu.

Hana Jandová 8.4.2016

Se slečnou Pavlíkovou jsem nadmíru spokojena. Je velice flexibilní, což je pro mně důležité, je vidět, že své práci rozumí a dokáže /lajkům/ vše vysvětlit. Má svatou trpělivost a s úsměvem na tváři zdolá veškeré překážky. Je to náš rodinný finanční poradce, mohu jen doporučit.

Valešová Kateřina 3.4.2017

Jednání pana Hájka je velmi profesionální. Je příjemný, vstřícný a snaží se klientům vyjít maximálně vstříc. Nemám k jeho práci námitek a mohu ho vřele doporučit.

Dagmar Pospíšilová 4.10.2016

S panem Poloučkem spolupracuji asi půl roku. Za tuto dobu jsem zjistil, že má veliké profesionální znalosti v daném oboru a žádný problém není u něj neřešitelný. Je velmi ochotný, flexibilní a spolehlivý. Spolupráci s ním všem vřele doporučuji.

Lukáš Hofman 8.7.2014

Pan Polouček je velice ochotný a milý poradce schopný najít řešení i tam, kde se zdánlivě žádné nenachází. Pro naše velice specifické podmínky našel cestu ke všeobecné spokojenosti. Mohu za sebe i naši neziskovou organizaci jedině doporučit!

Anežka Tkáčová 24.11.2015

Pan Polouček patří mezi korektní finační poradce, kterých je u nás velice málo. Podává nezkreslené informace,jedná na rovinu a snaží se najít řešení v můj prospěch.

Martin 9.7.2014

Vážím si lidského přístupu k záležitostem a tématům, které mi byly naprosto cizí. Marek Musil dokáže s profesionálním přehledem podat informace především srozumitelně a trpělivě. Dále vstřícnost při sjednávání schůzek, informace o novinkách, snaha pomoci s řešením problémů, to vše přispívá k mé spokojenosti při spolupráci s panem Musilem.

Gabriela Mertová 5.9.2019

Díky slečně Pavlíkové jsem ušetřila spoustu penízků, které si můžu spořit. Vždy je velmi milá a usměvavá, udělá pořádek v \”papírech\”..Jsem velmi spokojena s poradenstvím jak v oblasti spoření, tak i v oblasti pojištění. Má opravdu velký přehled, který si snad ani normální člověk nemůže dlouho udržet, protože se služby neustále mění. Jsme nadmíru spokojeni. Díky moc!!!

Jana Brezovská 13.12.2015