Důležité informace pro klienty

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Finančné poradenstvo s OK Trust, konkrétne s pánom Remešom bolo najlepšou voľbou. Ako mladý manželský pár sme potrebovali poradiť s financovaním bývania, šetrením do budúcnosti a pod. a dostali sme presne to, čo sme očakávali – vzdelaného poradcu, ktorý nám pomohol sa zorientovať na trhu a na ktorého sa môžeme kedykoľvek obrátiť.

Kristína Demková 25.7.2019

Moc děkujeme za velikou pomoc při zřizování hypotéky. Pan Palouček je profík na svém místě, všem doporučujeme. Spolehlivý, vstřícný, nic není problém!!!Ještě jednou velké díky!!!!

Dagmar Závěšická 27.7.2016

Spolupráce s panem J.Poloučkem začala před více jak třemi lety, neuměla jsem si správně poradit s finančními potížemi,konsolidace ůvěrů, s pojištěním, které bylo sjednáno neodborně a toto vše se mnou precizně s poctivostí pan Polouček probral a sjednali jsme nápravu. Je na něj 100% spolehnutí s vyřízením, kontaktováním se s klientem i když zrovna nic nepotřebuji.Je velmi slušný a své práci rozumí!

Gabriela H. 13.7.2014

Paní Komárková má velmi profesionální a přitom lidský přístup. S její prací jsem byla velmi spokojena a vřele doporučuji!!!!

Šárka Hartová 21.2.2014

Pan Lukáš Kadeřábek je mým finančním poradcem již několik let. Vážím si jeho rozsahu znalostí i profesionálního jednání. Vždy se od něj dozvím něco nového z finančního trhu. Ještě se mi nestalo, abych jej vyvedla z míry natolik, aby mi řekl „nevím“. Ke každému přistupuje s maximální individualitou a snaží se najít tu nejvhodnější variantu řešení. Je to perfekcionista. Vždy byl ochotný trávit nad problémem i několik dní, aby byl výsledek dokonalý. Tímto mu děkuji.

Sylvie Polednová 27.2.2018

Paní Pavlíková nejlepší finanční poradkyně kterou znám! Vřele doporučuji!! A za všechno moc děkuji

Lucie Wagnerová 21.10.2019

Paní Komárková se skvěle postarala o moji hypotéku. Profesionální přístup, ochotná vždy poradit a najít co nejlepší podmínky pro klienta. Děkuji

Olga Pangrácová 13.10.2015

Nemám moc zkušeností a tak jsem se na doporučení známého obrátil na slečnu Horkelovou. Setkal jsem se s příjemným a profesionálním přístupem. Vybrala pro mě momentálně nejlepší produkt na trhu s podmínkami, které nám vyhovovaly a hlavně zařídila vše s tím spojené. Slečnu Horkelovou mohu s klidným svědomím doporučit všem kdo potřebují vyřídit úvěr. Pokud budu v budoucnu potřebovat její služby, tak se na ni zase obrátím. Ještě jednou Vám děkuji.

Z. Blatný 17.7.2016

Na Mirka Hájka jsem dostal přes svou přítelkyni, která je jeho klientka již dlouhou dobu a nejvíce si cením jeho přístupu ke spolupráci, ochotě a flexibilitě i po dlouhé době. Z jeho strany to opravdu není jen o podepsání smluv, ale tak jak říká, o dlouhodobé spolupráci.

Novotný Radek 29.8.2014

Pokud někdo potřebuje finanční poradenství, tak jedině paní Zdeňka Pavlíková , příjemná, přátelská a profesionální. Jde vidět že ji práce více než baví. Zajímá se o danou problematikou a pokud si není jen trochu jistá, ihned žhaví telefon a vše zjistí. Máme od ní vše od pojištění až po hypotéku a naprostá spokojenost. Pokud se na trhu objeví výhodnější nabídka, ihned nám ji nabídne, vždy nám skvěle poradila. Mohu ji jen a jen doporučit, je prostě skvělá
Děkujeme Zdeničko 😘

Jana Vašíčková 22.10.2019