Důležité informace pro klienty

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Přes mou nedůvěřivost v jakékoliv poradenství v oblasti financí, musím přiznat, že mě pan Merta příjemně překvapil. Cením si jeho přehledu na finančním trhu a jeho trpělivosti vysvětlit srozumitelně navrhované řešení dané situace. Můžu se na něj kdykoliv obrátit a on vždy ochotně poradí. Spolupracuji s ním už nějaký ten rok a můžu ho vřele doporučit.

Jitka Molitorisová 20.9.2014

Při jednání s panem Remešem si nemůžu vůbec na nic stěžovat. Zejména ochota, podrobné a pochopitelné vysvětlení kompletní problematiky každého produktu, který mi byl nabízen byl na velmi
profesionální úrovni.

Roman Husák 21.7.2017

Touto cestou Vám chceme poděkovat za profesionální přístup, vstřícnost, komunikaci a pohotovost ve vyřizování všech našich požadavků. Děkujeme a můžeme všem doporučit.

manželé Maláskovi 9.3.2016

S panem Poloučkem Jakubem mám jen ty nejlepší zkušenosti,všechny finanční záležitosti, počínaje pojištěním a konče hypotékou řeším již pouze s ním. Po dřívějších nedobrých zkušenostech s finančními poradci (neúplné informace, nespolehlivost a ve finále nedůvěra a zklamání) se ráda na něj obracím. Musím říct, že vše řeší s vysokou profesionalitou, ochotou a flexibilitou. S čistým svědomím mohu pana Poloučka jen doporučit.

Děkanová Iveta 29.6.2016

I přes komplikace s refinacováním naší hypotéky se paní Komárkové povedlo vše vyřídit k naší spokojenosti a včas. Moc děkujeme a doporučujeme i ostatním odborné služby zkušeného poradce.

manželé Maláskovi 17.2.2015

Paní Komárková je osůbka na svém místě! Ochotná, milá, usměvavá, s profesionálním přístupem a výbornými znalostmi ve svém oboru. Moc nám pomohla. Děkujeme a můžeme jenom doporučit Šánovi

manželé Šánovi 29.11.2016

Již dlouho mé rodině pomáhá s financováním např. Hypotéka půjčka atd..
Má naší plnou důvěru a nikdy v ničem nezklamala. Vřele doporučuji.

Michal Šána 9.9.2019

S panem Poloučkem spolupracuji asi půl roku. Za tuto dobu jsem zjistil, že má veliké profesionální znalosti v daném oboru a žádný problém není u něj neřešitelný. Je velmi ochotný, flexibilní a spolehlivý. Spolupráci s ním všem vřele doporučuji.

Lukáš Hofman 8.7.2014

S panem Hajkem jsem se šel a byl jsem maximálně spokojen.Vše mě vysvětlil od A do Z,ukázal mi všechny podklady ohledně spoření a pojištění co jsem chtěl vidět.Spolupráce nadále vynikající můžu jen doporučit.

Jiří Pernica 12.7.2015

S jednáním pana Hájka jsem byli maximálně spokojení. Vše zařídil, jak jsme se domluvili. Mohu ho doporučit.

Jana Kupková 17.5.2016