Důležité informace pro klienty

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

S panem Hajkem jsem se šel a byl jsem maximálně spokojen.Vše mě vysvětlil od A do Z,ukázal mi všechny podklady ohledně spoření a pojištění co jsem chtěl vidět.Spolupráce nadále vynikající můžu jen doporučit.

Jiří Pernica 12.7.2015

Velmi sympatický, příjemný, spolehlivý poradce, pro kterého je důležitá spokojenost všech svých klientů a se kterým se mě dobře jedná.Sdělí Vám všechny výhody a nevýhody nabízeného produktu, zajistí finance, perfektně zpracuje finanční plán a aktuálně Vás bude informovat např. o novinkách v oblasti finančního trhu a změny v pojištění.Vysoce profesionální jednání.

Kateřina Jakubcová 3.7.2016

S panem Remešem jsem v kontaktu krátce, dostala jsem na něj doporučení od kamarádky pro jeho profesionální přístup. A protože jsem kdysi do této oblasti sama dělala, mohu potvrdit jeho nejen profesionální, ale i lidský přístup. Je vidět, že své práci dokonale rozumí a vytvoří tu variantu, která je pro daného klienta ta nejlepší. Rozhodně jej doporučuji.

Ladislava Pospíšková 16.9.2016

Paní Pavlíková nejlepší finanční poradkyně kterou znám! Vřele doporučuji!! A za všechno moc děkuji

Lucie Wagnerová 21.10.2019

Perfektní zkušenost! Díky paní Komárkové konečně bydlíme a víme něco více o finančních službách. Profesionálně přistupuje k řešení problémů, nenutí do ničeho co sami nechcete. Dozvěděli jsme se o ni přes doporučení a rádi bychom doporučili dál! 🙂

Tomáš Hübel 9.10.2017

Jsme s partnerem velmi spokojeni.

Zorka Ryšánková 29.5.2017

Moc děkujeme za velikou pomoc při zřizování hypotéky. Pan Palouček je profík na svém místě, všem doporučujeme. Spolehlivý, vstřícný, nic není problém!!!Ještě jednou velké díky!!!!

Dagmar Závěšická 27.7.2016

Přes mou nedůvěřivost v jakékoliv poradenství v oblasti financí, musím přiznat, že mě pan Merta příjemně překvapil. Cením si jeho přehledu na finančním trhu a jeho trpělivosti vysvětlit srozumitelně navrhované řešení dané situace. Můžu se na něj kdykoliv obrátit a on vždy ochotně poradí. Spolupracuji s ním už nějaký ten rok a můžu ho vřele doporučit.

Jitka Molitorisová 20.9.2014

Pan Lukáš Kadeřábek je mým finančním poradcem již několik let. Vážím si jeho rozsahu znalostí i profesionálního jednání. Vždy se od něj dozvím něco nového z finančního trhu. Ještě se mi nestalo, abych jej vyvedla z míry natolik, aby mi řekl „nevím“. Ke každému přistupuje s maximální individualitou a snaží se najít tu nejvhodnější variantu řešení. Je to perfekcionista. Vždy byl ochotný trávit nad problémem i několik dní, aby byl výsledek dokonalý. Tímto mu děkuji.

Sylvie Polednová 27.2.2018

Paní Komárková nám výborně poradila s přefinancováním naší hypotéky. S jejími službami jsme nadmíru spokojeni. Moc děkujeme.

Lenka Navrátilová 29.9.2016