Důležité informace pro klienty

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Pan Hájek odborně zhodnotil mé aktuální potřeby a navrhl vhodná řešení. Mohu doporučit jeho profesionálnost, odbornost a nezaujatost. Vyzdvihuji rovněž to, že akceptuje osobní potřeby a flexibilně řeší požadavky klienta.

Michal Ondra 4.5.2016

S panem Remešem spolupracujeme už třetí rok. Oceňujeme rozhled, pečlivost a spolehlivost. Naše první setkání se protáhlo na pravidelnou půlroční spolupráci, kdy nám naslouchal a hledal vhodná řešení šitá na míru právě nám. Nic se nesnažil uspěchat. Během naší spolupráce si získal naši důvěru a také s dalšími finančními starostmi se obracíme výhradně na něj.

Dana a Lukáš Paukovi 29.10.2015

Jsme s partnerem velmi spokojeni.

Zorka Ryšánková 29.5.2017

I přes komplikace s refinacováním naší hypotéky se paní Komárkové povedlo vše vyřídit k naší spokojenosti a včas. Moc děkujeme a doporučujeme i ostatním odborné služby zkušeného poradce.

manželé Maláskovi 17.2.2015

S panem Remešem jsem v kontaktu krátce ale i přes to jsem s ním spokojen, zamlouvá se mi že jedná na rovinu, vše mi vysvětlí a snaží se najít nejvýhodnější řešení.

Jakub Kaluža 14.3.2017

Veliká spokojenost s prací paní Komárkové. Doporučuji všem.

Tomáš Kropáček 6.5.2017

Těší nás, že můžeme s důvěrou doporučit služby pana Remeše, který nás pečlivě provedl procesem nastavení našich finančních plánů. Oceňujeme jeho ochotu, množství věnovaného casu, rychlou komunikaci, odbornost, srozumitelnost předávanych informací a individuální přístup k našim přáním a potřebám 😊. Spolupráci vnímáme jako velmi užitečnou a máme důvěru, že bude dlouhodobá a funkční. Děkujeme!

Klára Rouchalová 13.4.2019

Jsem velmi spokojena s celistvým přístupem pana Hájka ke správě jak finančních prostředků, tak i smluv a pojištění s ohledem na přání klienta. Oceňuji trpělivost a schopnost podat vše v co nejjednodušší formě.

Zdenka Císařová 23.10.2015

Musím říct, že obecně jsem po řadě negativních zkušeností s různými finančními poradci k této službě skeptický. Mám za sebou několik schůzek s panem Ivanem Remešem ze společnosti OK Trust a musím říct, že jsem konečně narazil na profesionální pro-klientský přístup. Hlavně si cením toho, že pan Remeš se snaží postavit poradenství na dlouhodobé bázi a nejde mu jen o okamžitý efekt v podobě provize z pro klienta zpravidla ne příliš výhodných produktů.

Václav Psota 30.9.2019

Spolehlivý, profesionální, má přehled, zjišťuje si nové informace. Pomohl mi s financemi, hypotékou, pojištěním, se vším co ohledně financí potřebuji.

Lenka Najsrová 18.8.2014