Důležité informace pro klienty

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Finančné poradenstvo s OK Trust, konkrétne s pánom Remešom bolo najlepšou voľbou. Ako mladý manželský pár sme potrebovali poradiť s financovaním bývania, šetrením do budúcnosti a pod. a dostali sme presne to, čo sme očakávali – vzdelaného poradcu, ktorý nám pomohol sa zorientovať na trhu a na ktorého sa môžeme kedykoľvek obrátiť.

Kristína Demková 25.7.2019

Paní Zdenička je machr ve svem oboru vždy pečlive vybírá nejvýhodnější služby a s přehledem a řádnou přípravou vše vysvětli ,když je třeba i veškere výhody i nevýhody finančních služeb různých společností, mě osobne Pani Zdenička pomohla z velmi težke finanční situace stačilo pár schuzek a bylo po problémech prostě dar z nebe děkuji Zdeničko 🙂

Jiri Hofirek ml. 29.3.2016

Pan Merta se nám věnuje mnoho let. Pokud zjistí okolnost, která by byla pro nás výhodnější, neváhá i den před plánovanou schůzkou, změnit celý finanční plán. A to nejsme nijak movití klienti, spíše naopak. Vše nám ochotně a rád vysvětlí. Jeho služby určitě doporučujeme a neváhejte jej oslovit, nic nevnucuje, nenutí, ale jedná velmi kultivovaně, slušně, ochotně a na rovinu.

Ledvinkovi 24.5.2015

S jednáním pana Musila jsem byla spokojena. Snažil se mi věci vysvětlit a poradit s nimi. Oceňuji o osobní přístup a časovou flexibilitu.

Hana Jandová 8.4.2016

Vladimír Zbořil, doc.MUDr.,CSc, Paní magistra Komárková nám pomáhala od samého počátku úvahy o hypotečním úvěru. Od pomoci s kupní smlouvou, přes změnu banky, uzavření hypoteční smlouvy až k otázkám spojeným s pojištěním a dalšími záležitostmi. Je věcná, přesná, nikoli však neosobní, což je velmi vzácná kombinace v osobním jednání. Velmi si vážíme možnosti obracet se na ni jako její klienti.

Vladimír Zbořil 18.5.2015

S panem Remešem spolupracuji sice jen krátkou dobu, ale už teď bych ho s klidným srdcem doporučila jako výborného finančního poradce. Působí velmi spolehlivým, pečlivým dojmem a neopomenutelný je jeho skvělý přehled ve finančním světě.

Klára Létalová 29.5.2017

Často,v dnešní době, potřebuje člověk poradit ohledně financí a proto jsem oslovila pana Poloučka. Je to člověk, který se snaží poradit co nejlépe. Pro klienta si udělá čas kdykoliv. Mohu se na něj obrátit s jakýmkoliv problémem, je ochotný, spolehlivý a vždy najde řešení, proto vřele doporučuji.

Lenka Kozáková 15.9.2015

Paní Komárková nám výborně poradila s přefinancováním naší hypotéky. S jejími službami jsme nadmíru spokojeni. Moc děkujeme.

Lenka Navrátilová 29.9.2016

Díky paní Komárkové jsme refinancovali hypotéku a ušetřili spoustu peněz. Vše zvládla na jedničku. Děkujeme.

Zbyněk Vašíček 13.3.2017

Paní Pavlíková je člověk na svém místě. Vždy pomůže,poradí,vymyslí,vyřídí. Vřele doporučuji všem!

Alena Balcarová 3.1.2015