Důležité informace pro klienty

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Paní Komárková, je odborníkem na správném místě. Je to člověk nejen na nejvyšší profesionální úrovni ( znalosti a zkušenosti ) v dané problematice, ale také člověk citlivý a milý. Díky ní jsme refinancovaly složitější typ hypotéky za perfektních podmínek a tím ušetřili peníze v rodinném rozpočtu. Bez nadsázky mohu napsat, že je to náš strážný anděl v oblasti financí. S plnou důvěrou se k paní Komárkové budu vždy vracet a doporučoivat ji. Děkuji za vše!!!

Kateřina Smolíková 19.8.2015

Pan Merta je vždy ochotný nám pomoci, nabídne nám pro nás nejlepší řešení a můžeme se na něj spolehnout. V době, kdy panuje většinou nedůvěra k finančním poradcům, nás přesvědčil o jeho vstřícném a spolehlivém přístupu. Klient je u něj na prvním místě. Určitě mohu jeho služby jen doporučit.

Jaromír Havránek 29.10.2016

S panem Mertou jsem velmi spokojena. Snaží se vždy najít nejlepší a nejvýhodnější řešení finančních služeb. Dobře vysvětlí a věc popíše.Na smluvenou schůzku dojde vždy přesně a to si cením. Jakýkoliv problém, který nastal v oblasti finan. služeb a potřebovala jsem poradit i v pozdních hodinách, pan Merta, byl na telefonu a ochoten pomoci.Jeho služby doporučuji.

Broškovičová Ladislava 24.2.2015

Paní Zdenička je machr ve svem oboru vždy pečlive vybírá nejvýhodnější služby a s přehledem a řádnou přípravou vše vysvětli ,když je třeba i veškere výhody i nevýhody finančních služeb různých společností, mě osobne Pani Zdenička pomohla z velmi težke finanční situace stačilo pár schuzek a bylo po problémech prostě dar z nebe děkuji Zdeničko 🙂

Jiri Hofirek ml. 29.3.2016

Naprosto profesionální přístup,přehled a maximální vstřícnost. Paní Pavlíková dokáže ve všem poradit. Mám vní duvěru a za to ji moc děkuji.

Pavel Nečas 2.5.2014

S panem Hájkem jsem velice spokojen. Jeho služby jsou profesionální.Mohu jen doporučit.

Vlastimil Sojka 2.4.2017

Slečna Pavlíková se o moje finance stará skvěle,můžu v klidu spát. Vše už je tady vlastně napsané, profesionální přístup, vždy ochotná a usměvavá. Děkuji

Olga Pangrácová 7.10.2013

Pan Merta má velké znalosti ve svém oboru, které dokáže srozumitelně předat. Jednání pana Merty je velmi profesionální a vstřícné, snaží se vyhovět vašim časovým možnostem a k vašim potřebám přistupuje individuálně. Mohu spolupráci s panem Mertou jen doporučit.

Michaela Sehnálková 18.9.2015

Slečna Kotková je příjemná mladá dáma. Jsem moc ráda,že ji znám.Pro klienta najde produkt přímo na míru a dá mu vybrat z více variant.Zjistí všechna pro a proti,nezávisle na tom jestli si klient něco vybere.Jde pouze o klientovu spokojenost.Já sama mám zkušenost s více poradci,špatnou.Slečna Kotková má moji plnou důvěru.Jde přece o moje peníze.

Alexandra Seidlová 7.2.2015

Spolupráce s panem J.Poloučkem začala před více jak třemi lety, neuměla jsem si správně poradit s finančními potížemi,konsolidace ůvěrů, s pojištěním, které bylo sjednáno neodborně a toto vše se mnou precizně s poctivostí pan Polouček probral a sjednali jsme nápravu. Je na něj 100% spolehnutí s vyřízením, kontaktováním se s klientem i když zrovna nic nepotřebuji.Je velmi slušný a své práci rozumí!

Gabriela H. 13.7.2014