Důležité informace pro klienty

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Veľmi pozitívne hodnotím všetku doterajšiu spoluprácu s OK Trust, konkrétne s pánom Remešom ohľadom životného poistenia a investovania. Ochotne všetko vysvetlí, detailne predstaví každý jeden produkt a nebojí sa popísať aj fungovanie poradenstva z jeho strany, napr. systém provízií, dôvody a spôsoby fungovania konkurencie v porovnaní s OK Trust a pod. Toto všetko je vždy sprevádzané veľmi férovým prístupom, ktorý dáva dôraz v prvom rade na slobodné, správne a čo najideálnejšie rozhodnutie pre mňa (zákazníka). Rád by som teda Vám, pán Remeš, ale aj celému tímu OK Trust úprimne týmto poďakoval za doposiaľ poskytnutú pomoc a snahu pri spolupráci, veľmi si to vážim.

Tomáš Skýpala 29.5.2019

Pan Ekl je mým rádcem ve všech oblastech rodinného finančního plánování. S jeho radami a přístupem jsem maximálně spokojený.

Tomáš Sedláček 5.9.2019

S panem Remešem si dobře popovídáte u kávy o dovolených, o sportu a jen tak mimochodem obdržíte různé varianty řešení vašich otázek ohledně pojištění majetku, životního pojištění, zhodnocení financí v krátkodobých i dlouhodobých horizontech a jakýchkoli dalších finančních záležitostech, kdy nemáte čas ani prostor se zorientovat mezi různými finančními produkty a nabídkami. Samozřejmě, že za slovem mimochodem se skrývá mnoho práce, která vyúsťuje v řešení šitém na míru individuálních potřeb s detailním vysvětlením a upozorněním na možná úskalí.

Martin Domansky 12.10.2013

S panem Hájkem jsem velice spokojen. Jeho služby jsou profesionální.Mohu jen doporučit.

Vlastimil Sojka 2.4.2017

S jednáním pana Hájka jsem byli maximálně spokojení. Vše zařídil, jak jsme se domluvili. Přístup byl profesionální, diskrétní, bez zbytečného naléhání,a dobře mě poradil. Byli jsme velmi spokojeni. Můžeme jen vřele doporučit.

Mgr. Olga Krátká 3.2.2016

Paní Komárková je osůbka na svém místě! Ochotná, milá, usměvavá, s profesionálním přístupem a výbornými znalostmi ve svém oboru. Moc nám pomohla. Děkujeme a můžeme jenom doporučit Šánovi

manželé Šánovi 29.11.2016

Slečnu Horkelovou mohu jen a jen doporučit,protože mi vyřídila v rekordnim čase refinancování hypotéky a já tim ušetřím nemale finanční prostředky. A jako obrovskou vyhodu musim řict, že já byl jen podepsat smlouvu a veškerou administrativu stim spojenou vyřídila sama a tim mi ušetřila další čas a nervy na úřadech. Profesionalni pristup od prvniho podani ruky.

Josef Riha 2.7.2014

V dnešním finančním trhu se nedá jednoduše vyznat!! Proto je člověk rád že se setká s někým kdo mu pomůže se zorientovat v tomto chaosu. Pro mě s manželkou byla touto osobou Zdenka, které sme velice vděční za její pomoc i radu. Je uplně SUPER.

Krkoškovi 18.11.2014

Při jednání s panem Remešem si nemůžu vůbec na nic stěžovat. Zejména ochota, podrobné a pochopitelné vysvětlení kompletní problematiky každého produktu, který mi byl nabízen byl na velmi
profesionální úrovni.

Roman Husák 21.7.2017

Finanční poradenství není příliš ceněné povolání. Profesi kazí pověst spousta \”taky poradců\”, kteří začnou s nadšením, pak ve snaze vydělat peníze uzavřou co nejvíc smluv nehledíc napravo nalevo a za pár měsíců neslavně skončí.Což rozhodně není případ pana Musila. Ocenuji jeho profesionání přístup, otevřenost a vstřícnost.Vždy si dokáže najít čas a dobře poradit.

Hana Šimšová 16.3.2015