Důležité informace pro klienty

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Pan Remeš je první poradce se kterým spolupracuji, protože cítím, že primárně dělá svou práci proto, že ho baví a ne kvůli finančnímu profitu z ní.

Petra Povolná 7.5.2016

S panem Poloučkem Jakubem mám jen ty nejlepší zkušenosti,všechny finanční záležitosti, počínaje pojištěním a konče hypotékou řeším již pouze s ním. Po dřívějších nedobrých zkušenostech s finančními poradci (neúplné informace, nespolehlivost a ve finále nedůvěra a zklamání) se ráda na něj obracím. Musím říct, že vše řeší s vysokou profesionalitou, ochotou a flexibilitou. S čistým svědomím mohu pana Poloučka jen doporučit.

Děkanová Iveta 29.6.2016

Dobrý den, s panem Hájkem spolupracuji už rok a vždy mi dobře poradil a na mé všetečné otázky odpověděl a pokud jsem něco potřebovala, tak mi to zajistil . Nebyl pro něj problém osobně přijet a vše konzultovat v místě bydliště. Velká spokojenost, příjemné a nevtíravé vystupování, doporučuji. Růžena Fojtíková

Růžena Fojtíková 22.3.2016

Pana Poloučka znám sice krátce,ale troufnu si říct, že s tak ochotným a milým člověkem jsem se dosud nesetkala.Nejenže dokáže poradit co se týká financí,ale jde i za rámmec možností v poradenství ve věcech,které se financí nedotýkají.Takového člověka si cením.

Pavla Václavíková 18.7.2014

Moc děkujeme za velikou pomoc při zřizování hypotéky. Pan Palouček je profík na svém místě, všem doporučujeme. Spolehlivý, vstřícný, nic není problém!!!Ještě jednou velké díky!!!!

Dagmar Závěšická 27.7.2016

Spolupráce s panem J.Poloučkem začala před více jak třemi lety, neuměla jsem si správně poradit s finančními potížemi,konsolidace ůvěrů, s pojištěním, které bylo sjednáno neodborně a toto vše se mnou precizně s poctivostí pan Polouček probral a sjednali jsme nápravu. Je na něj 100% spolehnutí s vyřízením, kontaktováním se s klientem i když zrovna nic nepotřebuji.Je velmi slušný a své práci rozumí!

Gabriela H. 13.7.2014

Slečnu Horkelovou mohu jen a jen doporučit,protože mi vyřídila v rekordnim čase refinancování hypotéky a já tim ušetřím nemale finanční prostředky. A jako obrovskou vyhodu musim řict, že já byl jen podepsat smlouvu a veškerou administrativu stim spojenou vyřídila sama a tim mi ušetřila další čas a nervy na úřadech. Profesionalni pristup od prvniho podani ruky.

Josef Riha 2.7.2014

Děkuji paní Komárkové za refinancování hypotéky, profesionální přístup, maximální spokojenost.

Borek Voborný 8.12.2014

Miroslava Hájka již znám spoustu let, protože to byl spolužák mého bratra Tomáše.Věděl jsem, co od něj mohu očekávat, když mě ho bratr doporučil a opravdu nezklamal. Jeho přístup byl profesionální, bez zbytečného naléhání, jak to dělají ostatní prodejci pojistek a dobře mě poradil. Jeho služeb jsem využil opakovaně a vždy jsem byl spokojen. Mohu jen doporučit.

Vojtěch Dudek 3.9.2015

Pan Merta má velké znalosti ve svém oboru, které dokáže srozumitelně předat. Jednání pana Merty je velmi profesionální a vstřícné, snaží se vyhovět vašim časovým možnostem a k vašim potřebám přistupuje individuálně. Mohu spolupráci s panem Mertou jen doporučit.

Michaela Sehnálková 18.9.2015