Důležité informace pro klienty

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Z pana Remeše jsem byla velmi mile překvapená. Je to milý člověk a rozumí své práci. Pomohl a stále mi pomáhá v oblasti pojištění a investování do budoucna. Jsem mu vděčná, že mi pomáhá i v oblasti bydlení, které si chci s jeho pomocí zajistit. Touto cestou mu chci poděkovat a popřát spoustu pracovních i osobních úspěchů. Služby pana Remeše mohu víc než jen doporučit.

Hana Havelková 2.11.2014

Spolupráce s panem Poloučkem předčila mé očekávání, ochotně zodpověděl všechny mé dotazy, vždy je podložil i nějakým důkazem typu výňatek z obchodních podmínek, akce partnerů apod. Neměl také žádný problém na několikrát předělávat a dolaďovat finální nastavení řešení mých potřeb a požadavků.

Tomáš Musil 8.7.2014

S panem Hájkem jsem velice spokojen. Jeho služby jsou profesionální.Mohu jen doporučit.

Vlastimil Sojka 2.4.2017

Slečna Kotková zastupuje téměř všechny finanční instituce, což je velká výhoda – má srovnání. Ona je náš finanční poradce již delší dobu. Nastavila mne a mým třem dospělým dětem produkty s vidinou do budoucna tak, abychom neplatily zbytečně ani drobné. Jsme s jejím osobitým přístupem dokonale spokojeni. Ona se o nás opravdu zajímá. Je členem rodiny. Bere si vždy čas na rozmyšlenou a dává ho i nám. Vřele doporučuji všem, kteří nechtějí ztrácet drahocenný čas \”sezením u přepážky\” a poslouchat názory jen z jedné strany.

Lukáš Novák 13.2.2016

Paní Komárkovou lze jenom doporučit. Postarala se o hypotéku od začátku až do konce se vším všudy, snažila se najít a našla to nejlepší řešení podle našich představ. Děkujeme a určitě budeme doporučovat všem, kdo budou potřebovat vyřešit hypotéku a věci s ní spojené.

manželé Lepltov 9.11.2014

S panem Remešem jsem v kontaktu krátce ale i přes to jsem s ním spokojen, zamlouvá se mi že jedná na rovinu, vše mi vysvětlí a snaží se najít nejvýhodnější řešení.

Jakub Kaluža 14.3.2017

Díky paní Komárkové jsme refinancovali hypotéku a ušetřili spoustu peněz. Vše zvládla na jedničku. Děkujeme.

Zbyněk Vašíček 13.3.2017

Ráda bych poděkovala paní Komárkové za její lidský přístup k řešení hypotéčního úvěru, její profesionalitu, pečlivost a v neposlední řadě trpělivost. Ještě jednou díky a přeji hodně osobních i pracovních úspěchů.

Jana Bernreiterová 16.10.2017

Pan Remeš je první poradce se kterým spolupracuji, protože cítím, že primárně dělá svou práci proto, že ho baví a ne kvůli finančnímu profitu z ní.

Petra Povolná 7.5.2016

Pan Hájek je sympatický člověk s velkým rozhledem a má dobrý přehled o oblastech, ve kterých poskytuje služby. Velmi ochotně nám vždy poradil a pomohl vyřešit naši situaci. Zůstává s námi v kontaktu i nadále a pokud bychom potřebovali nějakou pomoc, rozhodně bychom se na něho obrátili znovu.

Manželé Trundovi 14.3.2014