Důležité informace pro klienty

INFORMACE KE ZPROSTŘEDKOVÁVANÝM PRODUKTŮM

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 157965PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 29353653 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Svoji činnost vykonáváme na základě smlouvy o spolupráci se společností Broker Trust, a.s. Pro tuto společnost provádíme činnosti na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (viz § 13 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: http://www.brokertrust.cz/stranka/informace-osobni-udaje/

Pan Polouček patří mezi korektní finační poradce, kterých je u nás velice málo. Podává nezkreslené informace,jedná na rovinu a snaží se najít řešení v můj prospěch.

Martin 9.7.2014

Nemám moc zkušeností a tak jsem se na doporučení známého obrátil na slečnu Horkelovou. Setkal jsem se s příjemným a profesionálním přístupem. Vybrala pro mě momentálně nejlepší produkt na trhu s podmínkami, které nám vyhovovaly a hlavně zařídila vše s tím spojené. Slečnu Horkelovou mohu s klidným svědomím doporučit všem kdo potřebují vyřídit úvěr. Pokud budu v budoucnu potřebovat její služby, tak se na ni zase obrátím. Ještě jednou Vám děkuji.

Z. Blatný 17.7.2016

Po několikaletých zkušenostech můžeme panu Mertu doporučit. Oceňujeme jeho profesionalitu, spolehlivost a příjemné vystupování. Snaží se vždy najít nejlepší řešení pro každého klienta

Hrdinovi 30.11.2016

I přes komplikace s refinacováním naší hypotéky se paní Komárkové povedlo vše vyřídit k naší spokojenosti a včas. Moc děkujeme a doporučujeme i ostatním odborné služby zkušeného poradce.

manželé Maláskovi 17.2.2015

Přes moji prvotní nedůvěru vůči jakémukoli finančnímu poradenství, jsem moc rád, že jsem začal s panem Mertou spolupracovat. Pan Merta je profesionál ve svém oboru. Velice si vážím jeho umění naslouchat potřebám klienta a následného vyřešení veškerých požadavků. S radostí mohu spolupráci s panem Mertou jen doporučit.

Ondřej K. 16.8.2014

Naprosto profesionální přístup,přehled a maximální vstřícnost. Paní Pavlíková dokáže ve všem poradit. Mám vní duvěru a za to ji moc děkuji.

Pavel Nečas 2.5.2014

Na spolupráci s firmou, resp. s panem Hájkem si nejvíce cením přehledu na finančním trhu, ke kterému bych se u jinych a jednotivých společností nedostala. Pomohl mi využít vlastní finance k lepší realizaci mých potřeb do budoucna.

Lenka Dvořáková 25.8.2014

Na doporučení kolegy jsem kontaktoval p. Remeše a určitě toho nelituji. Ze začátku jsem byl dost skeptický vůči podobným profesím, ale p. Remeš svým přístupem dokázal, že je člověk na pravém místě. Nejen že je v oboru profesionál, navíc ho tato práce baví a je to znát. Rozšířil nám obzory ze světa financí a ušetřil nám mraky času, které bychom jinak museli investovat do hledání sami. Rozhodně se na něj budeme obracet i nadále, protože víme, že u něj vždy najdeme porozumění a osobní přístup při hledání řešení.

Karel Smítka 2.5.2018

Pokud někdo potřebuje finanční poradenství, tak jedině paní Zdeňka Pavlíková , příjemná, přátelská a profesionální. Jde vidět že ji práce více než baví. Zajímá se o danou problematikou a pokud si není jen trochu jistá, ihned žhaví telefon a vše zjistí. Máme od ní vše od pojištění až po hypotéku a naprostá spokojenost. Pokud se na trhu objeví výhodnější nabídka, ihned nám ji nabídne, vždy nám skvěle poradila. Mohu ji jen a jen doporučit, je prostě skvělá
Děkujeme Zdeničko 😘

Jana Vašíčková 22.10.2019

S panem Poloučkem Jakubem mám jen ty nejlepší zkušenosti,všechny finanční záležitosti, počínaje pojištěním a konče hypotékou řeším již pouze s ním. Po dřívějších nedobrých zkušenostech s finančními poradci (neúplné informace, nespolehlivost a ve finále nedůvěra a zklamání) se ráda na něj obracím. Musím říct, že vše řeší s vysokou profesionalitou, ochotou a flexibilitou. S čistým svědomím mohu pana Poloučka jen doporučit.

Děkanová Iveta 29.6.2016