Kariéra

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme jinak, svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Chcete zkusit finanční poradenství trochu jinak?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Nebo nám zanechte svůj kontakt a ozveme se Vám zpět

9 + 7 =

Jsem velice potěšen, že mohu panu Remešovi tímto udělit ta nejvyšší hodnocení! Je to finanční poradce profesionálních kvalit. Veškeré finance s ním řeším již několik let. Vždy vše perfektně a ochotně vysvětlí a nalezne pro mne nejlepší možnou variantu.

Pavel Borůvka 29.11.2016

S p. Kovářem byla velmi dobrá spolupráce. Ocenila jsem rychlé jednání. Je opravdu profesionál každým coulem. Je vidět, že své práci opravdu rozumí a nevnucuje produkty za každou cenu, ale na míru sestaví finanční plán k výdajům, chodu rodiny a finančním možnostem, jaké klient má.

Michaela Ballon 6.10.2015

Pan Remeš je mým poradcem již několik let a vím, že své práci rozumí, je to člověk na kterého je stoprocentní spolehnutí a mohu se na něj obrátit s jakýmkoliv problémem v kteroukoliv denní hodinu a on okamžitě a velmi ochotně zareaguje. Opravdu doporučuji.

Hana Fialová 6.7.2016

Paní Komárková je skvělá osoba. Moc nám pomohla s vyrizenim hypotéky, bez její pomoci bych si tedy nevěděl rady. Je velmi milá a hodně ochotná ve všem vypomoci.Děkuji moc

Martin Rossi 6.7.2014

Perfektní přístup,spolehlivost,vše se řeší žádné sliby chyby.Vřele doporučuji slečna Pavlíková je opravdu člověk na svém místě

Milan Hamrla 29.11.2016

Do doby, než se o mé finance, pojistky a úvěry začala \”starat\” paní Komárková, měl jsem několik ne zrovna příjemných zkušeností, ale teď jsem naprosto spokojen, všem vřele doporučuji.

Antonín Kala 20.11.2015

Pan Hájek se mnou podrobně probral moji finanční situaci a navrhl strukturovaný a odpovídající finanční plán. Pomohl mi optimalizovat výdaje a zvolit vhodné investice, se kterými jsem souhlasil. Jeho služby doporučuji.

Aleš Sikora 19.4.2018

Jsem velmi spokojena s celistvým přístupem pana Hájka ke správě jak finančních prostředků, tak i smluv a pojištění s ohledem na přání klienta. Oceňuji trpělivost a schopnost podat vše v co nejjednodušší formě.

Zdenka Císařová 23.10.2015

Pan Merta má velké znalosti ve svém oboru, které dokáže srozumitelně předat. Jednání pana Merty je velmi profesionální a vstřícné, snaží se vyhovět vašim časovým možnostem a k vašim potřebám přistupuje individuálně. Mohu spolupráci s panem Mertou jen doporučit.

Michaela Sehnálková 18.9.2015

Díky slečně Pavlíkové jsem ušetřila spoustu penízků, které si můžu spořit. Vždy je velmi milá a usměvavá, udělá pořádek v \”papírech\”..Jsem velmi spokojena s poradenstvím jak v oblasti spoření, tak i v oblasti pojištění. Má opravdu velký přehled, který si snad ani normální člověk nemůže dlouho udržet, protože se služby neustále mění. Jsme nadmíru spokojeni. Díky moc!!!

Jana Brezovská 13.12.2015