Kariéra

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme jinak, svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Chcete zkusit finanční poradenství trochu jinak?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Nebo nám zanechte svůj kontakt a ozveme se Vám zpět

3 + 13 =

S panem Hájkem jsem maximálně spokojena . Jeho služby jsou profesionální. Věnuje se klientovi i po podepsání smlouvy a ochotně zařídí i to co by nemusel. Mohu jen doporučit.

Jana Kaderková 29.2.2016

S panem Hájkem jsem velice spokojen. Jeho služby jsou profesionální.Mohu jen doporučit.

Vlastimil Sojka 2.4.2017

S panem Remešem jsem v kontaktu krátce ale i přes to jsem s ním spokojen, zamlouvá se mi že jedná na rovinu, vše mi vysvětlí a snaží se najít nejvýhodnější řešení.

Jakub Kaluža 14.3.2017

Díky paní Komárkové jsme refinancovali hypotéku a ušetřili spoustu peněz. Vše zvládla na jedničku. Děkujeme.

Zbyněk Vašíček 13.3.2017

Na pana Remeše jsme dostali doporučení od člena rodiny,který jej hodnotil jako opravdového profesionála. Po několika schůzkách se s tímto názorem plně ztotožňujeme. Pan Remeš nám věnoval velké množství svého času, vytvořil nám model na míru v oblasti pojištění a investování. Mezi jeho přednosti bychom vyzdvihli zejména odborný přehled, profesionální přístup a skvělé jednání.

Michal Lefner a Lucie Plachá 7.3.2017

Touto cestou Vám chceme poděkovat za profesionální přístup, vstřícnost, komunikaci a pohotovost ve vyřizování všech našich požadavků. Děkujeme a můžeme všem doporučit.

manželé Maláskovi 9.3.2016

Paní Komárková je skvělá osoba. Moc nám pomohla s vyrizenim hypotéky, bez její pomoci bych si tedy nevěděl rady. Je velmi milá a hodně ochotná ve všem vypomoci.Děkuji moc

Martin Rossi 6.7.2014

Profesionalita, serióznost, lidský přístup, ochota a beze sporu ten nejlepší výsledek, který Vám může nabídnout pan Jakub Polouček. Přeji mnoho spokojených klientů ;o)

Vlaďka Chábová 12.7.2016

Děkuji paní Komárkové za refinancování hypotéky, profesionální přístup, maximální spokojenost.

Borek Voborný 8.12.2014

Pan Merta má velké znalosti ve svém oboru, které dokáže srozumitelně předat. Jednání pana Merty je velmi profesionální a vstřícné, snaží se vyhovět vašim časovým možnostem a k vašim potřebám přistupuje individuálně. Mohu spolupráci s panem Mertou jen doporučit.

Michaela Sehnálková 18.9.2015