Kariéra

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme jinak, svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Chcete zkusit finanční poradenství trochu jinak?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Nebo nám zanechte svůj kontakt a ozveme se Vám zpět

10 + 1 =

S p. Kovářem byla velmi dobrá spolupráce. Ocenila jsem rychlé jednání. Je opravdu profesionál každým coulem. Je vidět, že své práci opravdu rozumí a nevnucuje produkty za každou cenu, ale na míru sestaví finanční plán k výdajům, chodu rodiny a finančním možnostem, jaké klient má.

Michaela Ballon 6.10.2015

Chtěli bychom za celou naší rodinu poděkovat paní Pavlíkové za její flexibilitu, profesionální přístup a přehled ve finančních produktech. Pomohla a pomáhá nám správně nastavit smlouvy, aby vyhovovali naším potřebám včetně finančního plánu pro naší rodinu, který nám velmi podrobně vysvětlila. Paní Pavlíková je vždy ochotná zodpovědět otázky, kterým ve finančních produktech nerozumíme. Děkujeme.

Pavel Svobodník 28.6.2016

Pana Poloučka,mého finančního poradce,znám asi 3 roky. Za tuto dobu se nikdy nestalo,že by mě odmítl. Je vždy ochotný a snaží se co nejlépe v dané problematice poradit. Udělá si čas pro svého klienta nejen v kanceláři, ale i doma. Myslím si, že jeho znalosti z oboru jsou mimořádné, které si nenechává pro sebe a uplatňuje je v řešení finančních požadavků svých klientů.Jeho přístup je profesionální.

Hana Pudichová 8.7.2014

Rád bych poděkoval panu Nečovi za profesionální servis a poradenství, kterých se mi dostalo v rámci sjednání úrazového pojištění a také při prodeji mého bytu, kdy s kupujícím řešil kompletní financování. V minulosti jsem měl negativní zkušenosti s jiným konzultantem, který mi doporučil odlišné nastavení úrazového pojištění, a jsem rád, že jsem toho nevyužil.
Z tohoto důvodu se budu vždy obracet na pana Neču a mile rád jej doporučím své rodině a přátelům za jeho individuální přístup, iniciativu a přeji mu mnoho spokojených klientů.
S pozdravem

Petr Opluštil
Area Sales Manager
HEINEKEN Česká republika, a.s.

Petr Opluštil 8.11.2017

Na pana Remeše jsme dostali doporučení od člena rodiny,který jej hodnotil jako opravdového profesionála. Po několika schůzkách se s tímto názorem plně ztotožňujeme. Pan Remeš nám věnoval velké množství svého času, vytvořil nám model na míru v oblasti pojištění a investování. Mezi jeho přednosti bychom vyzdvihli zejména odborný přehled, profesionální přístup a skvělé jednání.

Michal Lefner a Lucie Plachá 7.3.2017

V dnešním finančním trhu se nedá jednoduše vyznat!! Proto je člověk rád že se setká s někým kdo mu pomůže se zorientovat v tomto chaosu. Pro mě s manželkou byla touto osobou Zdenka, které sme velice vděční za její pomoc i radu. Je uplně SUPER.

Krkoškovi 18.11.2014

Pavel patří mezi moje dobré přátele již vemi dlouho, čiší z něj klid a pozitivní pohled na svět, který si z každého setkání s ním odnesete navíc jako bonus. V oblasti financí je to člověk na svém místě: dělá to, co ho baví a dělá to výborně. Pavel je profesionální a lidský zároveň a pokud máte rádi svoje finance pod kontrolou, vřele Vám doporučuji ho poznat!

Andrea Hrdová 11.7.2013

Paní Komárková nám výborně poradila s přefinancováním naší hypotéky. S jejími službami jsme nadmíru spokojeni. Moc děkujeme.

Lenka Navrátilová 29.9.2016

Spolupráce s panem Poloučkem předčila mé očekávání, ochotně zodpověděl všechny mé dotazy, vždy je podložil i nějakým důkazem typu výňatek z obchodních podmínek, akce partnerů apod. Neměl také žádný problém na několikrát předělávat a dolaďovat finální nastavení řešení mých potřeb a požadavků.

Tomáš Musil 8.7.2014

Dlouho jsem zvažovala,jestli mám zkusit tento typ poradenství.Pan Polouček si skvěle poradil s mou nedůvěrou svým vstřícným chováním i \”svatou \” trpělivostí.Jeho přístupem ke klientovi a profesionalitou jsem nadšena,mohu ho všem jen doporučit.

Irena M. 10.7.2014