Kariéra

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme jinak, svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Chcete zkusit finanční poradenství trochu jinak?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Nebo nám zanechte svůj kontakt a ozveme se Vám zpět

5 + 7 =

Našeho finančního poradce pana Poloučka známe kratší dobu,ale jsme s jeho prací,profesionalitou,ochotou velmi spokojeni.Kdykoliv se něj mohu obrátit s jakýmkoliv problémem vždy si udělá čas,přijede k nám domů a snaží se vždy poradit a problém vyřešit.Určitě doporučuji.

Hana Lexová 8.7.2014

Slečna Kotková je příjemná mladá dáma. Jsem moc ráda,že ji znám.Pro klienta najde produkt přímo na míru a dá mu vybrat z více variant.Zjistí všechna pro a proti,nezávisle na tom jestli si klient něco vybere.Jde pouze o klientovu spokojenost.Já sama mám zkušenost s více poradci,špatnou.Slečna Kotková má moji plnou důvěru.Jde přece o moje peníze.

Alexandra Seidlová 7.2.2015

Rychlé jednání, ochota, pečlivý přístup. Smlouvy vypracovány na míru a dle mého přání.

Lukáš Kadlíček 29.5.2017

Hypotečním úvěrem financujeme dřevostavbu. Díky paní Komárkové jsme vybrali vhodný finanční produkt a i přes prvotní komplikace jsou finální parametry hypotéky velmi výhodné. Paní Komárková má odpovídající odborné znalosti, je vstřícná a v přípravě precizní. Budeme ji jako poradkyni doporučovat.

Daniel Orel 29.5.2017

Pan Merta má velké znalosti ve svém oboru, které dokáže srozumitelně předat. Jednání pana Merty je velmi profesionální a vstřícné, snaží se vyhovět vašim časovým možnostem a k vašim potřebám přistupuje individuálně. Mohu spolupráci s panem Mertou jen doporučit.

Michaela Sehnálková 18.9.2015

Díky slečně Pavlíkové jsem ušetřila spoustu penízků, které si můžu spořit. Vždy je velmi milá a usměvavá, udělá pořádek v \”papírech\”..Jsem velmi spokojena s poradenstvím jak v oblasti spoření, tak i v oblasti pojištění. Má opravdu velký přehled, který si snad ani normální člověk nemůže dlouho udržet, protože se služby neustále mění. Jsme nadmíru spokojeni. Díky moc!!!

Jana Brezovská 13.12.2015

S jednáním pana Musila jsem byla spokojena. Snažil se mi věci vysvětlit a poradit s nimi. Oceňuji o osobní přístup a časovou flexibilitu.

Hana Jandová 8.4.2016

Spolupráce s panem Poloučkem předčila mé očekávání, ochotně zodpověděl všechny mé dotazy, vždy je podložil i nějakým důkazem typu výňatek z obchodních podmínek, akce partnerů apod. Neměl také žádný problém na několikrát předělávat a dolaďovat finální nastavení řešení mých potřeb a požadavků.

Tomáš Musil 8.7.2014

Pavel patří mezi moje dobré přátele již vemi dlouho, čiší z něj klid a pozitivní pohled na svět, který si z každého setkání s ním odnesete navíc jako bonus. V oblasti financí je to člověk na svém místě: dělá to, co ho baví a dělá to výborně. Pavel je profesionální a lidský zároveň a pokud máte rádi svoje finance pod kontrolou, vřele Vám doporučuji ho poznat!

Andrea Hrdová 11.7.2013

Po několikaletých zkušenostech můžeme panu Mertu doporučit. Oceňujeme jeho profesionalitu, spolehlivost a příjemné vystupování. Snaží se vždy najít nejlepší řešení pro každého klienta

Hrdinovi 30.11.2016