Kariéra

Není poradce jako poradce

Ve společnosti OK Trust dbáme na vysokou odbornost a profesionalitu každého poradce. Víme, že finančních poradců se na českém trhu objevuje celá řada. Ne každý poradce Vám ale dokáže správně a odborně poradit. Problém pak nastane ve chvíli, kdy jsou Vám služby finančního poradce spíše ke škode než k užitku. Proto k profesi finančního poradce přistupujeme jinak, svědomitě a s respektem.

S našimi poradci máte jistotu, že Vám vždy poskytnou odbornou radu a svým radám také rozumí. Poradcem společnosti OK Trust se nestane jen tak někdo. Jak vypadá cesta poradce k pozici finanční konzultanta OK Trust?

Chci být finančním poradcem OK Trust

Zajímá-li Vás oblast financí a obchodu neváhejte nás kontaktovat.

Základní vzdělávací kurz

Každý poradce musí na začátku své kariéry u nás absolvovat úvodní kurz, který ho během 6 celodenních lekcí uvede do problematiky finančního plánování, obchodu, pojišťovnictví, investic a úvěrů.

Certifikace poradce

Po absolování úvodního kurzu a po získání dovednosti poradenské práce pod vedením svého manažera následuje certifikace poradce. Po cca 3-6 měsíční přípravě skládá svůj certifikační test. Zde musí prokázat jak svoje odborné znalosti, tak také vhodné poradenské dovednosti.

Vzdělání je klíčem k úspěchu

Neusínáme na vavřínech. Oblast financí se neustále vývíjí a přináší řadu novinek. Všichni se pravidelně vzděláváme na odborných školeních a neustále pro Vás sledujeme aktuální dění.

Zajímá Vás práce finančního poradce? Chcete zkusit finanční poradenství trochu jinak?

Máte zájem o práci ve společnosti OK Trust? Dohodněte si nezávaznou schůzku s našimi manažery a dozvíte se víc.

Nebo nám zanechte svůj kontakt a ozveme se Vám zpět

2 + 1 =

Paní Komárková je skvělá osoba. Moc nám pomohla s vyrizenim hypotéky, bez její pomoci bych si tedy nevěděl rady. Je velmi milá a hodně ochotná ve všem vypomoci.Děkuji moc

Martin Rossi 6.7.2014

Na spolupráci s firmou, resp. s panem Hájkem si nejvíce cením přehledu na finančním trhu, ke kterému bych se u jinych a jednotivých společností nedostala. Pomohl mi využít vlastní finance k lepší realizaci mých potřeb do budoucna.

Lenka Dvořáková 25.8.2014

S panem Remešem spolupracuji sice jen krátkou dobu, ale už teď bych ho s klidným srdcem doporučila jako výborného finančního poradce. Působí velmi spolehlivým, pečlivým dojmem a neopomenutelný je jeho skvělý přehled ve finančním světě.

Klára Létalová 29.5.2017

Profesionalita, serióznost, lidský přístup, ochota a beze sporu ten nejlepší výsledek, který Vám může nabídnout pan Jakub Polouček. Přeji mnoho spokojených klientů ;o)

Vlaďka Chábová 12.7.2016

Dobrý den, s panem Hájkem spolupracuji už rok a vždy mi dobře poradil a na mé všetečné otázky odpověděl a pokud jsem něco potřebovala, tak mi to zajistil . Nebyl pro něj problém osobně přijet a vše konzultovat v místě bydliště. Velká spokojenost, příjemné a nevtíravé vystupování, doporučuji. Růžena Fojtíková

Růžena Fojtíková 22.3.2016

S jednáním pana Hájka jsem byli maximálně spokojení. Vše zařídil, jak jsme se domluvili. Přístup byl profesionální, diskrétní, bez zbytečného naléhání,a dobře mě poradil. Byli jsme velmi spokojeni. Můžeme jen vřele doporučit.

Mgr. Olga Krátká 3.2.2016

Bc.Zdeňka Pavlíková je žena s velice kultivovaným projevem a osobitou prezentací s výbornými analytickými schopnostmi orientovaná ve světě čísel.Vystupuje bez známky trémy,jistě a přesvědčivě.V problematice financí má ucelené znalosti, a vždy najde cestu k danému cíli.Jednoznačně doporučuji.

Dana Kopecká 9.1.2016

S panem Remešem spolupracuji teprve krátce a už během této doby pro mě udělal mnoho,i nad rámec svých možností a má u mě plnou důvěru.Spolupráce je osobitá a přesto profesionální.Ochotný a laskavý přístup,vše vysvětlí,domluva je též bez problému.Mohu pouze doporučit.

Jakub Svoboda 26.1.2015

Odborných zkušeností a cenných rad paní Pavlíkové původně využíval pouze jeden člen naší rodiny. Paní Pavlíková má opravdu nejen skvělý přístup, ale zároveň velký přehled ve finančních produktech na trhu a tak dnes pomáhá naší široké rodině, aby se všichni správně orientovali na finančním trhu. Za nás velká spokojenost.

Nováková Jana 16.2.2014

Pan Merta má velké znalosti ve svém oboru, které dokáže srozumitelně předat. Jednání pana Merty je velmi profesionální a vstřícné, snaží se vyhovět vašim časovým možnostem a k vašim potřebám přistupuje individuálně. Mohu spolupráci s panem Mertou jen doporučit.

Michaela Sehnálková 18.9.2015