Semináře

Co jsou to semináře OK trust?

OK Trust jsme založili v roce 2012 po desítkách let zkušeností z poradenských firem a finančních institucí. Chtěli jsme, ať je klient středobodem naší práce a ať on sám pochopí, jak finance fungují a jaké produkty osobně využívá. Postupem času jsme zjistili, jak jsou tyto informace cenné a že mohou pomáhat nejen našim klientům, ale také všem ostatním z řad široké veřejnosti. Rozhodli jsme se tedy přetavit naše zkušenosti do ucelené řady seminářů, které lidem pomohou pochopit mnohdy složitý svět financí. A zatím se nám to daří báječně.

Máme bohaté zkušenosti s pořádáním seminářů jednak pro širokou veřejnost, tak také pro studenty vysokých škol. Všechny tyto zkušenosti se snažíme promítnout také do seminářů, které jsou uzpůsobeny vzdělávání zaměstnanců v oblasti finanční gramotnosti. Tyto semináře pak mohou být velmi zajímavým benefitem, který nemá u konkurence obdoby.

Proč být na našem semináři?

Sebevzdělávání v oblasti finanční gramotnosti se nevyplatí podceňovat – a přesvědčujeme se o tom každý den, jakmile otevřeme noviny nebo se podíváme na internet. Všechna média informují o zvyšující se zadluženosti domácností, zásahy exekutorů jsou na denním pořádku a srdceryvné příběhy rodin, které přišly o střechu nad hlavou také. Češi se zkrátka v oblasti financí stále neorientují, proto je na místě se v této oblasti stále vzdělávat.

Našim cílem je pomoci běžným lidem snadno pochopit složitý svět financí tak, aby se jejich starosti a obavy o správně fungující rozpočet rozplynuly. Věříme, že splnění i těch nejtajnějších snů je reálné. Jen je důležité vědět jak.

Pro koho jsou semináře vhodné?

Není vám lhostejná finanční gramotnost vašich zaměstnanců? Přemýšlíte o neobvyklém benefitu, který vás odliší od jiných zaměstnavatelů? Pak vám nabízíme zajímavé řešení, které jistě ocení nejen vaši zaměstnanci.

V rámci našich seminářů se zaměřujeme na ta nejožehavější témata, která řeší většina z nás – nové bydlení, zefektivnění rodinného rozpočtu, správné zajištění zdraví a majetku, splnění našich tajných snů. Ovšem nejen s těmito otázkami můžeme vašim zaměstnancům pomoci. Obsah semináře se dá vždy přizpůsobit konkrétním potřebám vaší firmy.

Cykly seminářů

SEMINÁŘ 1

Máte již dost toho, jak Vám měsíčně mizí peníze z Vašeho rodinného rozpočtu? Znáte základní pravidla “zdravých financí”? Čeho je dobré se vyvarovat a naopak, na co klást zřetel, plánujete-li svůj rozpočet efektivně?
SEMINÁŘ 2

Víte, co může nejvíce ohrozit Váš příjem a jak tato rizika zabezpečit? Na jaké záludnosti je dobré si při výběru správného pojištění dát pozor? Jak vyzrát nad pojišťovnami u pojištění majetku?
SEMINÁŘ 4

Víte, proč je důležité myslet na spoření včas? Je možné se stát milionářem s pravidelnou investicí 500 Kč měsíčně? Na co je důležité myslet a čeho se vyvarovat při volbě nejvhodnější investice? Jak se připravit na důchod bez pomoci státu?
SEMINÁŘ 3

Plánujete pořízení vlastního bydlení ale nemáte dostatečnou hotovost? Víte, že si budete muset půjčit, ale přemýšlíte, jestli je pro Vás získání hypotéky reálné? Jak na takovou dluhovou zátěž připravit Váš rozpočet?

CENÍK

Cena za semináře je – 2000 Kč/osoba při obsazenosti minimálně 10 osob. Při větším počtu účastníků je možná individuální.

PLNĚ VOLITELNÁ SKLADBA KURZU

Každá firma je jiná a svým způsobem unikátní a výše zmíněný balíček nemusí zrovna Vám sedět. Rádi Vám připravíme kurz na míru.

Reference

Díky semináři Proč a jak investovat jsem získala motivaci začít pravidelně spořit. Zajímavé bylo zjištění, co vše musím udělat pro to, abych byla zajištěná na důchod a co nejrychleji “bohatá” 🙂 Všechny informace jsou přehledné a srozumitelné. Můžu jen doporučit.

Jana 21.3.2017

Na investičním semináři mě nejvíce zaujali výpočty efektivních úroků jednotlivých typů spoření (investic). Zjistil jsem spoustu zajímavých informací z oblasti dlouhodobých investic. Seminář můžu jen doporučit.

Soppe 21.3.2017

Na semináři se mi líbilo celkové vysvětlení všech finančních záležitostí, zejména část produktů byla parádní. Zajímají mě jednotlivé produkty a demografický vývoj. Určitě seminář doporučím svým známým. Je to parádní a velmi přínosné pro vytříbení si myšlenek a zjištění kam a jak investovat.

Pavel 21.3.2017

Na semináři se mi nejvíce líbili jednotlivé možnosti investic. Zajímají mě krátkodobé a dynamické investice a investice do nemovitostí, ke kterým bych uvítal více informací.

Anonym 25.5.2017

Na semináři se mi nejvíce líbí příjemné vystupování lektorů. Celý seminář měl hlavu a patu a dozvěděl jsem se zajímavé informace z problematiky investic. Zajímají mě investice pro zabezpečení na stáří, což bylo vysvětleno dokonale. Dozajista bych seminář doporučil svým známým.

Roman 21.3.2017

Seminář se mi líbil, protože obsahoval detailní rozebrání dostupných produktů. Problematika investování byla srozumitelně vysvětlena. Zajímavé informace o rentě, investicích a zhodnocení financí. Určitě doporučuji.

Jakub R. 9.2.2017

Líbilo se mi praktické přirovnání při vysvětlování jednotlivých témat. Určitě bych seminář všem doporučil.

Ondřej P. 24.5.2017

Seminář obsahuje ucelené obecné informace, které jsou podávány srozumitelně. Zajímají mě investice do fondů s dlouhodobějším horizontem, o kterých jsem se zde také dozvěděl. Mohu jen doporučit.

Vlastimil K. 9.2.2017

Na dnešním semináři se mi nejvíce líbil přehled možností a produktů, kde je možné investovat. Zaujali mne informace o investicích do podílových fondů. Seminář bych jistě doporučila svým známým.

Monika 21.3.2017

Na semináři bylo zajímavě popsáno vhodné rozložení investic a srozumitelně vysvětleny jednotlivé produkty. Určitě bych seminář doporučil svým známým.

Jirka 21.3.2017

Proběhlé a následující kurzy