OK Trust

Právní ochrana klientů

Právní ochrana,a s ní související pojištění proti různým sporům, je v současné době stále častěji diskutované téma. V tomto článku se budeme věnovat právě tomu, proč je v dnešní době vhodné mít právní ochranu a k čemu vlastně slouží.

Neustále slyšíme o tom, že se denně řeší spory týkající se dopravních přestupků, pracovního práva, také např. odškodnění při pracovních úrazech, dopravních nehodách, škody způsobené neodborným finančním poradenstvím; spory majetkové z oblasti rodinného a dědického práva a mnohé další, které už potkaly nejednoho z nás. Pokud nejste sami právníci, pak není snadné se v právních předpisech zorientovat a je nutné se obrátit na právní kancelář. Tyto služby ovšem nejsou vždy snadno dostupné, obtížně se vyhledává vhodný odborník a výsledná cena za právní poradenství může mnohdy převyšovat vaše očekávání, a to i v případě, že spor ani nedopadne ve váš prospěch.

Řešení právních sporů tak výrazně usnadňuje, pokud máte možnost obrátit se pravidelně na spolehlivou právní kancelář, kde máte možnost využít služeb právních specialistů, zástupců a soudních znalců – kdykoli to potřebujete. Tyto možnosti vám zajistí tzv. pojištění právní ochrany. V rámci této služby je zajištění právních služeb, bezplatná právní poradna, zastupování při sporech s pojišťovnami, řešení pojistných událostí apod. Za výhodné ceny jsou pak jednotlivé právní úkony (kontrola, vypracování smluv apod.).

V nepříznivé situaci se tak díky pojištění právní ochrany budete moct vždy obrátit na odborníky, kteří vám okamžitě pomohou právní spory řešit – ať už se ocitnete v pozici poškozeného nebo viníka. Pojištění právní ochrany vám ušetří spoustu starostí, hledání, času i peněz.