Představuje se: ČSOB Pojišťovna

22.8.2019

ČSOB neboli Československá obchodní banka, a. s. je v českém prostředí jednou z nejrozšířenějších finančních institucí a působí zde od roku 1964 – její součástí je od roku 1992 také ČSOB Pojišťovna nabízející ucelené pojišťovací služby. V dnešním článku se o ČSOB Pojišťovně dozvíte víc… 

ČSOB Pojišťovna nabízí pojišťovací služby občanům, živnostníkům (malým, středním podnikům i velkým korporacím) v oblasti životního i neživotního pojištění – aktuálně poskytuje ČSOB Pojišťovna své služby více než milionu klientů. Členství pojišťovny v silné finanční skupině ČSOB zajišťuje klientům komplexnost a kvalitu poskytovaných služeb srovnatelnou se zeměmi EU, což dokazují i pravidelná dobrá umístění v žebříčcích českých pojišťoven. V roce 2018 byla ČSOB Pojišťovna oceněna jako 2. nejlepší inovátor mezi pojišťovnami.

Mezi stabilní produkty pojišťovny patří povinné ručení, cestovní pojištění či pojištění domácnosti. Samozřejmostí je také životní pojištění, které je koncipováno jako investiční životní pojištění (konkrétně produkt Forte) – a jak si toto pojištění vede ve srovnání s produkty konkurenčních pojišťoven? V podílu na trhu v životním pojištění zaujímají produkty ČSOB Pojišťovny 5. místo v ČR; mezi hlavní produktové výhody tohoto pojištění patří, že neobsahuje výluku na psychické nemoci u žádného stupně invalidity, a mimořádné pojistné do fondů je bez vstupního poplatku. Zajímavé je, že toto pojištění nabízí velmi výhodné podmínky pro ženy, které se chtějí pojistit proti rakovině reprodukčních orgánů. Na druhou stranu nejméně vhodný je tento produkt pro osoby, které chtějí pojistit riziko smrti (a to vzhledem k mnoha výlukám, nikoli vzhledem k financím). 

Podrobnosti o ČSOB Pojišťovně najdete na jejich přehledných webových stránkách www.csobpoj.cz, nebo vám případné další informace poskytne váš finanční poradce. Neváhejte nás kontaktovat!